Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Sułkowski Conference Resort

Dworcowa 15, 64-140 Boszkowo
www.hotelsulkowski.pl

Skontaktuj się z obiektem

Tomasz Janowicz Ref. ds. marketingu 65537...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Sułkowski Conference Resort

Nowoczesne centrum konferencyjne w Wielkopolsce

Data aktualności: 03-10-2013

 • Nowoczesne centrum konferencyjne w Wielkopolsce - Hotel Sułkowski Conference Resort
  Znajdujący się w jednym z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych Wielkopolski, na terenach objętych strefą Przemęckiego Parku Krajobrazowego, Sułkowski Conference Resort to całoroczny obiekt hotelowy oraz centrum konferencyjne posiadające największy zespół sal konferencyjnych w całym regionie.
   
  Jednym z atutów hotelu jest jego lokalizacja, bowiem mieści się ono poza miastem, w malowniczej okolicy nad jeziorem, niespełna 20 km od drogi krajowej łączącej Poznań z Wrocławiem. Sułkowski Conference Resort specjalizuje się w organizacji takich wydarzeń jak konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe. W hotelowym centrum konferencyjnym znajduje się rozbudowany kompleks gastronomiczny z lobby barem, restauracjami i tarasami widokowymi, z których rozpościera się widok na malowniczy krajobraz Jeziora Dominickiego.
   
  Duża przestrzeń na konferencje
   
  Obiekt dysponuje ponad 500 mkw. powierzchni konferencyjnej, na którą w zależności od aranżacji paneli ściennych składa się od 4 do 7 w pełni funkcjonalnych i klimatyzowanych sal z największą o wielkości ponad 300 mkw. Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane, posiadają dostęp do światła dziennego, mają możliwość zaciemnienia i zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt niezbędny do prowadzenia zajęć i wykładów (mikrofony przewodowe i bezprzewodowe, projektor multimedialny, laptop, rzutnik folii, ekran, flipchart, TV z zestawem DVD/VHS/CD), a także bezprzewodowy i strukturalny dostęp do internetu. Obsługa obiektu zapewnia profesjonalną obsługę konferencyjną. Ponadto centrum konferencyjne umożliwia zorganizowanie dodatkowych atrakcji, które wzbogacą konferencje o emocjonujące wrażenia.
   
  Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 140 miejsc.