Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Supraśl

Białostocka 19, 16-030 Supraśl
http://www.hotelsuprasl.com/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Supraśl

Hotel Supraśl ruszy na początku 2014 r.

Data aktualności: 31-12-2013

 • Hotel Supraśl ruszy na początku 2014 r. - Hotel Supraśl
  Na styczeń 2014 r, zaplanowano otwarcie Hotelu Supraśl w Supraślu pod Białymstokiem. W obiekcie znajdą się 4 sale konferencyjno-bankietowe, z których największa będzie miała 400 mkw. powierzchni.
   
  Zaplecze konferencyjne Hotelu Supraśl to 4 sale konferencyjno-bankietowe. Największa z nich, o powierzchni 400 mkw., będzie miała możliwość podziału na dwa mniejsze pomieszczenia o powierzchni 250 i 50 mkw. Dwie z pozostałych sal konferencyjnych będą miały po 50 mkw. powierzchni, a czwarta - 80 mkw.
   
  Hotel Supraśl będzie posiadal 38 dwuosobowych klimatyzowanych pokoi (w tym pokój przystosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej) oraz 3 apartamenty. We wszystkich pokojach zostanie zapewniony bezprzewodowy dostęp do internetu.
   
  Na chwilę obecna goście mogą korzystać z domów szeregowych znajdujących się w bliskim otoczeniu Hotelu Supraśl. Otwarcie obiektu ma odbyć się w styczniu 2014 roku. Z kolei w drugim kwartale 2014 r. do użytku mają zostać oddane zaplecze SPA oraz basen. Atrakcje te mają być dostępne zarówno dla gości hotelowych jak i dla gości z zewnątrz.