Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Szyszko

Innowacyjna 3, 16-400 Suwałki
www.hotel-szyszko.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Szyszko

Ruszy w styczniu 2013 r.

Data aktualności: 22-11-2012

 • Ruszy w styczniu 2013 r. - Hotel Szyszko

  W trzygwiazdkowym obiekcie, położonym w w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Naukowo-Technologicznego Polska-Wschód przy ul. Utrata w Suwałkach, trwają prace wykończeniowe. Prowadzona jest także rekrutacja pracowników.

   

   

   

   

   

   

   

  Hotel Szyszko będzie kierował swoją ofertę do klientów biznesowych. Obiekt odda do dyspozycji gości 140 miejsc noclegowych w 68 pokojach. W hotelu znajdą się także restauracja na 160 miejsc, klubokawiarnia oraz zaplecze spa z gabinetami odnowy biologicznej oraz jacuzzi. Konferencje i spotkania biznesowe będą odbywały się w hotelowej sali konferencyjnej. Pomieszczenie będzie miało możliwość na mniejsze sale i pomieści jednorazowo 300 osób.

  Inwestorem hotelu jest Biuro Usługowo-Handlowe Mirage. Całkowity koszt budowy obiektu to 16,6 mln złotych. Inwestycja uzyskała 4 mln złotych dofinansowania ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu "Nowocześnie w przyszłość - budowa hotelu 3-gwiazdkowego na terenie miasta Suwałki w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Naukowo-Technologicznego Polska - Wschód".

   


  źródło: www.konferencje.pl