Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Szyszko

Innowacyjna 3, 16-400 Suwałki
www.hotel-szyszko.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Szyszko

Trzygwiazdkowy hotel konferencyjny w Suwałkach zostanie otwarty jeszcze w styczniu 2013 r.

Data aktualności: 10-01-2013

 • Trzygwiazdkowy hotel konferencyjny w Suwałkach zostanie otwarty jeszcze w styczniu 2013 r. - Hotel Szyszko

  Znajdujący się w sąsiedztwie Parku Naukowo-Technologicznego Polska-Wschód hotel ma kierować swoją ofertę do gości biznesowych tej placówki oraz klientów indywidualnych. Obiekt został również przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

   

   

   

   

   

   


  W Hotelu Szyszko pojawi się sala konferencyjna z pełnym wyposażeniem multimedialnym, która pomieści maksymalnie 300 osób. Jak informuje inwestor, pomieszczenie będzie mogło być dzielone na kilka mniejszych - będą mogły się w nim odbywać konferencje, seminaria, sympozja, wesela, bale okolicznościowe oraz imprezy kulturalne.

  Hotel Szyszko będzie dysponował 140 miejscami noclegowymi w 68 pokojach dla gości oraz apartamentach z bezprzewodowym dostępem do internetu. W obiekcie znajdzie się również restauracja na 160 osób, w której serwowane będą specjały kuchni lokalnej oraz dania tradycyjnej kuchni polskiej, a także klubokawiarnia, drink bar i zaplecze spa & wellness z jacuzzi i gabinetami odnowy biologicznej. Na pierwszym piętrze obiektu znajdzie się taras rekreacyjno-wypoczynkowy, na którym w sezonie letnim będzie działał ogródek piwny.

  Inwestycja otrzymała wsparcie unijne w ramach projektu "Nowocześnie w przyszłość - budowa hotelu 3-gwiazdkowego na terenie miasta Suwałki w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Naukowo-Technologicznego Polska - Wschód". jej całkowita wartość to 16,6 mln złotych, z czego 4 mln złotych stanowi unijna dotacja. Operatorem hotelu będzie jego właściciel, którym jest działające na terenie Suwałk Biuro Usługowo-Handlowe Mirage.

  źródło: www.hotel-szyszko.pl