Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Szyszko

Innowacyjna 3, 16-400 Suwałki
www.hotel-szyszko.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Szyszko

Nowy hotel konferencyjny w Suwałkach otworzy się jeszcze zimą 2013 r.

Data aktualności: 18-01-2013

 • Nowy hotel konferencyjny w Suwałkach otworzy się jeszcze zimą 2013 r. - Hotel Szyszko
  Na przełomie stycznia i lutego 2013 r. na Suwalszczyźnie do użytku zostanie oddany trzygwiazdkowy obiekt z zapleczem konferencyjnym. Na parterze hotelu znajdzie się sala konferencyjna z pełnym wyposażeniem multimedialnym, która pomieści 300 osób.
   
   
   
   
   
   
   
  W pomieszczeniu będą mogły być organizowane konferencje, seminaria i sympozja, a także wesela, bale okolicznościowe oraz imprezy kulturalne. Obok pojawią się recepcją i restauracja na 160 miejsc, w której serwowane będą specjały kuchni polskiej i kuchni regionalnej przygotowane w oparciu o lokalne produkty.
   
  W Hotelu Szyszko znajdzie się 140 miejsc noclegowych w 68 pokojach jedno-, dwu i trzyosobowych pokoi oraz apartamentach. Na pierwszym piętrze budynku w cieplejszych miesiącach czynny będzie taras rekreacyjno-wypoczynkowy z ogródkiem piwnym, który zapewni gościom hotelu odpoczynek na świeżym powietrzu. Na poziomie -1 znajdzie się zaplecze rekreacyjne z siłownią, spa, jacuzzi, saunami suchą i mokrą, biczami wodnymi oraz gabinetami odnowy biologicznej, w których goście obiektu będą obsługiwani przez przeszkolonych i certyfikowanych specjalistów. Tuż obok pojawią się klub nocny i drink bar z bogatą kartą drinków i alkoholi  z całego świata.
   
  Dodatkowe informacje na temat oferty konferencyjnej obiektu można uzyskać pod adresem e-mail: marketing@hotel-szyszko.pl