Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Tatra

Cyrhla 34, 34-500 Zakopane
www.hoteltatra.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Tatra

Hotel Tatra ruszy w kwietniu 2014 r.

Data aktualności: 11-03-2014

 • Hotel Tatra ruszy w kwietniu 2014 r. - Hotel Tatra
  Na 15 kwietnia 2014 roku zaplanowano oficjalne otwarcie nowego hotelu w Zakopanem. W trzygwiazdkowym obiekcie trwają ostatnie prace wykończeniowe.
   
  Na zaplecze noclegowe Hotelu Tatra złoży się 250 miejsc noclegowych w stu pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych z bezprzewodowym dostępem do internetu. W obiekcie pojawi się kilka sal konferencyjnych, w których będzie można organizować konferencje, szkolenia, seminaria i warsztaty.
   
  Zorganizuj konferencje z atrakcjami
   
  Wśrod licznych atrakcji, jakie Hotel Tatra zaoferuje swoim gościom oraz uczestnikom odbywających się w obiekcie spotkań należy wymienić możliwość korzystania z basenu z systemem hydromasażu, solarium, gabinetów masażu, gabinetu kosmetycznego, jacuzzi, dwóch saun - fińskiej i parowej. Uczestnicy konferencji będą mieli do dyspozycji również salę do zajęć fitness, kręgielnię oraz salę bilardową. W hotelu będą organizowane imprezy okolicznościowe z takimi atrakcjami, jak: występy kapeli góralskiej, pieczenie barana czy kuligi.