Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Uroczysko Spa & Business

Cedzyna 44 D, 25-900 Kielce
www.hotel-uroczysko.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Uroczysko Spa & Business

Trwa rozbudowa hotelu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Trwa rozbudowa hotelu - Hotel Uroczysko Spa & Business

  Czterogwiazdkowy obiekt w Cedzynie pod Kielcami zaoferuje gościom więcej atrakcji niż dotychczas.

   

   

   

   

   

   


     
  Jak informuje dyrektor obiektu Marcin Szczałuba, latem 2012 roku hotel wzbogaci się o restaurację z salą mogącą pomieścić do 300 osób. Na terenie kompleksu pojawią się również dwa korty tenisowe, kręgielnia a w poblizu także ścieżki do spacerowania po okolicznym lesie. Wyremontowane zostanie również miejsce do grillowania.

  Obecnie Hotel Uroczysko Business & Spa oddaje do dyspozycji gości 58 pokoi, w tym 5 apartamentów. W hotelowym centrum basenowo-rekreacyjnym znajduje się basen, 5 wanien jacuzzi, wodne leżaki masujące, bicze wodne, sucha sauna, łaźnia parowa i grota solna. Ponadto w obiekcie mieści się 8 sal konferencyjnych, mogących w sumie pomieścić 600 osób. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne są wyposażone w rzutnik multimedialny, ekran, nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy, tablice suchościeralne, flipcharty i mównicę, w każdej sali działa też bezprzewodowy internet. Na zamówienie hotel oferuje użytkownikom pomieszczeń rzutnik slajdów, rzutnik pisma oraz usługę tłumaczenia symultanicznego. Ofertę konferencyjną obiektów uzupełnia kilka wariantów serwisów kawowych.

     źródło: www.hotel-uroczysko.com.pl