Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Vienna House Easy Angelo Katowice

Sokolska 24, 40-086 Katowice
https://www.viennahouse.com/pl/easy-katowice/hotel/w-skrocie.html

Skontaktuj się z obiektem

Anna Fujak 32 78...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Vienna House Easy Angelo Katowice

Rafał Gucia na stanowisku Operations Managera w hotelu Angelo Katowice

Data aktualności: 19-11-2015

 • Rafał Gucia na stanowisku Operations Managera w hotelu Angelo Katowice - Hotel Vienna House Easy Angelo Katowice

  W ramach rozwoju sieć Vienna International utworzyła nowe stanowiska. Jednym z nich jest Operations Manager w hotelu angelo w Katowicach. Stanowisko to objął Rafał Gucia.


  Rafał Gucia z branżą hotelarską związany jest odkąd rozpoczął pracę zawodową po studiach. Jest absolwentem kierunku Turystyka na AWF w Krakowie. W 2007 r. został zastępcą dyrektora hotelu Novotel Centrum w Katowicach, a pięć lat później objął stanowisko dyrektora hotelu Mercure Karpacz Resort. Zanim dołączył do zespołu angelo, był dyrektorem hotelu Best Western Premier w Katowicach. Ponadto zawodowo zajmuje się również dziennikarstwem sportowym - od 18 lat jest spikerem najważniejszych imprez sportowych na Podhalu, w tym Pucharu Świata w skokach narciarskich.

   

  Hotel angelo w Katowicach oferuje aż 12 sal konferencyjnych, które pomieszczą łącznie niemal 700 osób, 416 miejsc noclegowych w 203 pokojach i apartamentach oraz centrum fitness, restaurację, Jazz Bar oraz parking podziemny. Obiekt ten znajduje się w centrum miasta, jedynie 750 m od dworca głównego i 600 m od katowickiego Spodka.

Oferty specjalne

 • Letnia promocja wigilii firmowych

  Zaplanuj i zarezerwuj świąteczną kolację dla Twojej firmy już teraz. Będziesz mógł wybrać najdogodniejszy dla Ciebie termin i najlepsze sale, otrzymasz najlepsze ceny oraz pakiet dodatkowych korzyści.Co zyskujesz: 10% zniżki na całe zamówienie, powitalny drink i słodki...
 • Smart Summer Meetings – otrzymaj Apple Watch

  Zorganizuj konferencję lub event w angelo Hotel Katowice w wakacje i zostań posiadaczem nowoczesnego Apple Watch, który stanie się Twoim mobilnym centrum zarządzania. Oferta obejmuje tylko nowe rezerwacje dokonane do 5 września na kwotę co najmniej 5 500 EUR i zrealizowane do 6 września 2015 r....