Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Villa Eden

Noniewicza 37, 16-400 Suwałki
villaeden@konferencje.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Villa Eden

Hotel Villa Eden już czynny dla gości

Data aktualności: 01-04-2014

 • Hotel Villa Eden już czynny dla gości - Hotel Villa Eden
  W marcu 2014 r. w Suwałkach otwarty został nowy hotel konferencyjny. Trzygwiazdkowa Villa Eden kieruje swoją ofertę do gości biznesowych i indywidualnych.
   
  17 marca 2014 r. w Hotelu Villa Eden miało miejsce otwarcie strefy Spa & Fitness. Wykonywane są w niej masaże, a także zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne. Po skorzystaniu z nich goście mają możliwość skorzystania z sauny i wanny z hydromasażem.
   
  Nowa sala konferencyjna w Suwałkach
   
  Sala konferencyjna Hotelu Villa Eden jest w stanie pomieścić do 140 osób i posiada dostęp do światła dziennego. Ustawienie krzeseł oraz stołów zależy od preferencji organizatorów wydarzenia oraz wygody jego uczestników. Pomieszczenie zostało wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, m.in. rzutnik oraz ekran. W przerwach odbywających się w sali spotkań i konferencji ich uczestnicy mogą napić się gorącej kawy czy herbaty serwowanej przy osobnym stole. Dodatkowym atutem sali jest osobne wejście od strony parkingu.
   
  W przypadku konferencji trwających więcej niż jeden dzień Hotel Villa Eden oferuje możliwość wynajęcia miejsc noclegowych w jedno-, dwu- i trzyosobowych pokojach typu standard oraz apartamentach. Działająca w hotelu restauracja serwuje dania kuchni staropolskiej i litewskiej. Lokal stanowi również doskonałe miejsce na organizację imprez i może pomieścić do 200 gości.
   
  Jedną z proponowanych przez hotel atrakcji jest możliwość zorganizowania wycieczki dla uczestników konferencji, której szlak prowadzi z Suwałk na Mazury – do Olecka, gdzie istnieje możliwość skorzystania z noclegu w drugim obiekcie funkcjonującym pod marką Villa Eden.