Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe

Jachranka 77, 05-140 Serock
www.warszawianka.pl

Skontaktuj się z obiektem

Emil Wdowski kierownik działu sprzedaży +4822...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe

Usługi wyróżnione w konkursie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Usługi wyróżnione w konkursie - Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe

  W tegorocznej VI edycji „Konkursu Jakości Usług Hoteli Polish Prestige Hotels & Resorts”, Hotel Warszawianka Wellness & SPA w Jachrance zajął I miejsce w kategorii usług dodatkowych.

   

   

   

   

     Tym razem w „Konkursie Jakości Usług Hoteli Polish Prestige Hotels & Resorts” udział wzięły 32 hotele należące do PPH&R.

  Proponowana przez Hotel Warszawianka oferta związana z działalnością rekreacyjną i odnową biologiczną, została bardzo wysoko sklasyfikowana. Jury wyjątkowo dobrze oceniło bogaty wybór masaży i zabiegów pielęgnacyjnych w kompleksie hotelowym Wellness & SPA. Sędziowie docenili również znakomitą ofertę Aqua Parku z kompleksem jacuzzi, hydromasaży, kaskad i biczy wodnych, saunami suchą i parową, brodzikiem dla dzieci, basenem sportowym, a także 90-metrową zjeżdżalnię z multimedialnymi efektami.

  W podsumowaniu wyróżniono również urozmaiconą propozycję rekreacyjną, obejmującą kręgielnię, bilard, korty tenisowe oraz salę do gry w squasha. Została także wymieniona jako dodatkowy atut hotelowa piaszczysta plaża nad Zalewem Zegrzyńskim oraz wypożyczalnia rowerów i sprzętu wodnego.

  Warszawianka Hotel Wellness & SPA w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim to luksusowy kompleks hotelowo-konferencyjny z atrakcyjnym zapleczem rekreacyjnym, przygotowany  zarówno do obsługi grup zorganizowanych jak i gości indywidualnych. Do dyspozycji jest 19 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych z naturalnym światłem, stwarzających gościom wiele możliwości organizacyjnych. Mogą one pomieścić od 15 do 850 uczestników. Wszystkie sale są klimatyzowane i profesjonalnie wyposażone.

  Badanie standardu jakości usług hoteli PPH&R zostało zrealizowane w okresie maj-wrzesień 2011. Istotnym elementem badania była anonimowość kontroli i utrzymanie efektu zaskoczenia w celu pomiaru poziomu jakości usług w naturalnej relacji Gość - Hotel. Ocenie podlegały różnorodne aspekty związane z całościowym funkcjonowaniem hoteli.


  źródło: www.warszawianka.pl

Oferty specjalne

 • Zabierz dziecko na konferencję

  Czy to możliwe żeby szkolenie spędzić z dzieckiem?Czy wspierasz swoich pracowników-rodziców? Wpisz w DNA swojej firmy prorodzinność!Wyślij pracowników z dziećmi na... konferencję • Dla dorosłych uczestników profesjonalnie przygotowane miejsce na szkolenie• Dla...