Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe

Jachranka 77, 05-140 Serock
www.warszawianka.pl

Skontaktuj się z obiektem

Emil Wdowski kierownik działu sprzedaży +4822...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe

W maju otwarcie nowego obiektu

Data aktualności: 22-11-2012

 • W maju otwarcie nowego obiektu - Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe

  Nowe Centrum Kongresowe w Jachrance pod Warszawą odda do dyspozycji użytkowników 24 nowoczesne sale konferencyjne na przestrzeni ponad 2 tys. mkw.

   

   Charakterystycznym elementem obiektu ma być przestronne, wysokie, dwukondygnacyjne lobby z oryginalną recepcją. Na parterze budynku znajdą się 3 sale konferencyjne o wielkości od 16 do 34 mkw. Obok nich pojawi się główna sala kongresowa o powierzchni 1000 mkw. i wysokości ponad 6 metrów. Pomieszczenie będzie miało możliwość podziału na 4 mniejsze sale o powierzchni 250 mkw. każda. W przypadku organizacji konferencji sala będzie w stanie pomieścić nawet 1000 osób, a bankietów - od 600 do 800 gości. Jak zapowiadają przedstawiciele obiektu, unikalnym rozwiązaniem będzie możliwość połączenia sali kongresowej z oranżerią i restauracją, co pozwoli uzyskać przestrzeń konferencyjną o powierzchni ponad 1670 mkw. Dodatkową zaletą sali będzie dostęp światła naturalnego i możliwość wyjścia z niej na tarasy wypoczynkowe. Bezpośrednio przed salą znajdzie się przeszklone foyer o powierzchni 469 mkw.

  Na pierwszym piętrze Nowego Centrum Kongresowego w Jachrance wokół zewnętrznego ogrodu japońskiego pojawi się sala konferencyjno-bankietowa w kształcie litery U. jej powierzchnia wyniesie ponad 600 mkw. Pomieszczenie będzie miało możliwość podziału na 8 niezależnych sal o wielkości od 49 do 88 mkw., posiadających bezpośrednie wyjścia do ogrodu japońskiego. Na tym samym piętrze znajdzie się rozległy taras z widokiem na dziedziniec wewnętrzny oraz 9 niezależnych mniejszych sal konferencyjnych o wielkości od 20 do 64 mkw.

  Jak informuje dział marketingu obiektu w Jachrance, Nowe Centrum Kongresowe będzie posiadało innowacyjne rozwiązania konferencyjno–bankietowe, na które złożą się pełne wyposażenie techniczne do aranżacji wnętrz i ciężkich podwieszeń, system zdalnej obsługi światła i multimediów oraz symetryczne łącze internetowe o przepustowości 80 MB/s. Wszystkie znajdujące się w obiekcie sale konferencyjne zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowizualny, na który złożą się nowoczesne rzutniki multimedialne, ekrany, nagłośnienie oraz  multimedialne panele do przeprowadzania interaktywnych prezentacji.

  W ramach Nowego Centrum Kongresowego powstało również dodatkowych 48 pokoi DeLuxe o najwyższym standardzie, będąca w stanie pomieścić ponad 350 osób restauracja o powierzchni 580 mkw. z tarasem na dziedzińcu wewnętrznym, kawiarnia dla ponad 190 gości o powierzchni 300 mkw. oraz oranżeria z widokiem na dziedziniec wewnętrzny. W obiekcie znajdzie się również stylowa sala kominkowa, klub nocny o powierzchni 670 mkw. z wydzielonymi sekcjami dla gości VIP, a także kręgielnia z czterema torami do gry i sala zabaw dla dzieci o powierzchni 543 mkw. Na terenie obiektu znajdzie się również nowoczesna palarnia, zaś do dyspozycji gości zostanie oddanych prawie 200 dodatkowych miejsc parkingowych. Kompleks będzie bezpośrednio połączony z istniejącym obecnie hotelem.

  Przypomnijmy, że w ramach dwóch poprzednich etapów budowy Nowego Centrum Kongresowego w Jachrance w czerwcu 2010 roku otwarty został Yacht Club, na który składa się restauracja z salą bankietową. Z kolei w maju 2011 roku do użytku oddane zostało skrzydło hotelowe z 73 ekskluzywnymi pokojami, Apartamentem Prezydenckim i 6 salami konferencyjnymi.

  źródło: www.warszawianka.pl

Oferty specjalne

 • Zabierz dziecko na konferencję

  Czy to możliwe żeby szkolenie spędzić z dzieckiem?Czy wspierasz swoich pracowników-rodziców? Wpisz w DNA swojej firmy prorodzinność!Wyślij pracowników z dziećmi na... konferencję • Dla dorosłych uczestników profesjonalnie przygotowane miejsce na szkolenie• Dla...