Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe

Jachranka 77, 05-140 Serock
www.warszawianka.pl

Skontaktuj się z obiektem

Emil Wdowski kierownik działu sprzedaży +4822...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe

W maju oddano do użytku nową część Centrum Kongresowego

Data aktualności: 22-11-2012

 • W maju oddano do użytku nową część Centrum Kongresowego - Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe

  Nowo otwarty kompleks został połączony z istniejącym już hotelem, a jego charakterystycznym elementem jest wysokie, dwukondygnacyjne lobby.

  Nowe Centrum Kongresowe w Jachrance tworzą 24 sale konferencyjne, które zajmują ponad 2 tys. mkw. Na parterze obiektu znajduje się główna sala kongresowa o powierzchni 1 tys. mkw. i wysokości ponad 6 metrów. Pomieszczenie jest w stanie pomieścić 1000 gości podczas konferencji i od 600 do 800 podczas bankietu, może też zostać podzielone na 4 sale po 250 mkw. Bezpośrednio przed salą kongresową znajduje się przeszklone foyer o powierzchni 469 mkw. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość bezpośredniego połączenia sali kongresowej z oranżerią i restauracją, co daje przestrzeń o powierzchni ponad 1670 mkw. Na parterze znajdują się także trzy małe sale konferencyjne o powierzchni do 16 do 34 mkw.

  Zaprojektowana w kształcie litery U sala konferencyjno-bankietowa o powierzchni ponad 600 mkw. mieści się na pierwszym piętrze obiektu i jest zamknięta wokół zewnętrznego ogrodu japońskiego. Pomieszczenie można podzielić na 8 niezależnych sal o wielkości od 49 do 88 mkw. tak, by z każdej z sal dało się wyjść do ogrodu. Na tym poziomie znajduje się także 9 mniejszych sal konferencyjnych o powierzchni od 20 do 64 mkw. oraz taras widokowy z widokiem na dziedziniec wewnętrzny i ogród japoński. Cały budynek Centrum został wyposażony jest w symetryczne łącze internetowe o przepustowości 80 MB/s, obiekt posiada również system zdalnej obsługi światła i multimediów. Wszystkie sale konferencyjne zostały wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowizualny: nowoczesne rzutniki multimedialne, ekrany, nagłośnienie oraz panele do przeprowadzania interaktywnych prezentacji.

  W ramach Nowego Centrum Kongresowego powstało także m.in. 48 dodatkowych pokoi DeLuxe o najwyższym standardzie, restauracja o wielkości 580 mkw. mogąca pomieścić ponad 350 osób, kawiarnia o powierzchni 300 mkw. mogąca pomieścić ponad 190 gości, oranżeria z widokiem na dziedziniec wewnętrzny, sala kominkowa, klub nocny o powierzchni 670 mkw. z wydzielonymi sekcjami dla gości VIP, kręgielnia z 4 torami do gry, sala zabaw dla dzieci o powierzchni 543 mkw., palarnia oraz 200 dodatkowych miejsc parkingowych.

  Dodatkowych informacji na temat oferty obiektu udziela Dział Sprzedaży i Marketingu Centrum Kongresowego Warszawianka Wellness & Spa, tel. (22) 768 94 00, e-mail: hotel@warszawianka.pl.

  źródło: www.warszawianka.pl

Oferty specjalne

 • Zabierz dziecko na konferencję

  Czy to możliwe żeby szkolenie spędzić z dzieckiem?Czy wspierasz swoich pracowników-rodziców? Wpisz w DNA swojej firmy prorodzinność!Wyślij pracowników z dziećmi na... konferencję • Dla dorosłych uczestników profesjonalnie przygotowane miejsce na szkolenie• Dla...