Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe

Jachranka 77, 05-140 Serock
www.warszawianka.pl

Skontaktuj się z obiektem

Emil Wdowski kierownik działu sprzedaży +4822...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe

Już po przebudowie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Już po przebudowie - Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe

  W należącym do sieci Polish Prestige Hotels & Resorts obiekcie w Serocku pod Warszawą zakończyły się prace adaptacyjne we wszystkich trzech nowopowstałych obiektach. Jednym z efektów rozbudowy kompleksu jest sala konferencyjno-bankietowa o powierzchni 1 tys. mkw., mogąca pomieścić nawet do 1 tys. osób.

   

   

   

   

   

   


  Rozbudowa Centrum Kongresowego Hotelu Warszawianka została podzielona na trzy etapy. W pierwszym z nich, rozpoczętym w lipcu 2009 r., powstała restauracja Yacht Club. W otwartym w czerwcu 2010 r. lokalu znalazła się sala bankietowa o powierzchni 500 mkw., w której organizowane mogą być szkolenia, konferencje, sympozja imprezy okolicznościowe i przyjęcia weselne. Dodatkowo, na każdym z poziomów budynku znalazły się tarasy z widokiem na Zalew Zegrzyński i przystań jachtową.

  Drugi etap prac obejmował rozbudowę części hotelowej. Prace rozpoczęto w kwietniu 2010 r. W ich efekcie obiekt zyskał 73 klimatyzowane pokoje hotelowe, Apartament Prezydencki oraz 6 kameralnych sal konferencyjnych. Trzecim i ostatnim etapem w całym projekcie była budowa nowoczesnego Centrum Kongresowego, przed którym powstało dodatkowych 200 miejsc parkingowych. Kompleks został połączony z istniejącym hotelem. W nowopowstałej części znajdują się m.in.: sala konferencyjno-bankietowa o powierzchni 1 tys. mkw., mogąca pomieścić do 1 tys. osób oraz 48 pokoi DeLuxe o najwyższym standardzie. Istnieje również możliwość podzielenia głównej sali konferencyjno-bankietowej na 4 mniejsze po 250 mkw. każda oraz połączenia wspomnianej sali z salą restauracyjną, co pozwala na uzyskanie aż 1,7 tys. mkw. otwartej powierzchni. Na tym samym poziomie znajduje się również restauracja i kawiarnia – obie wzbogacone funkcjonalnie o tarasy na dziedzińcu wewnętrznym. Restauracja ma pow. 580 mkw. i pomieści około 350 gości, zaś kawiarnia o powierzchni 300 mkw. pomieści około 190 osób. Dodatkową atrakcją obiektu jest stylowa sala kominkowa oraz oranżeria z widokiem na dziedziniec wewnętrzny.

  Warto również zwrócić uwagę, że nowa inwestycja pomyślana została w kontekście jak najpełniejszego wykorzystania światła naturalnego (np. funkcjonalnie wzbogacone tarasy). Na parterze budynku znajdują się 3 sale konferencyjne o powierzchni od 16 do 34 mkw. Pomieszczenia nadają się do organizacji kameralnych spotkań, warsztatów lub biur dla organizatorów konferencji. Pozostałe sale konferencyjne zostały zlokalizowane na pierwszym piętrze. Największa z nich (w kształcie litery U) zajmuje powierzchnię 600 mkw. i może zostać podzielona na 8 niezależnych sal za pomocą mobilnych, dźwiękoszczelnych ścian. We wnętrzu litery U zaaranżowany został ogród japoński. Na tym samym poziomie znajduje się również 9 sal o wielkości od 20 do 64 mkw. Wszystkie sale nowego Centrum Kongresowego są wyposażone w najnowocześniejszy profesjonalny sprzęt audiowizualny: nowoczesne rzutniki multimedialne, ekrany, nagłośnienie oraz multimedialne panele do przeprowadzania interaktywnych prezentacji.

  źródło: www.warszawianka.pl

Oferty specjalne

 • Zabierz dziecko na konferencję

  Czy to możliwe żeby szkolenie spędzić z dzieckiem?Czy wspierasz swoich pracowników-rodziców? Wpisz w DNA swojej firmy prorodzinność!Wyślij pracowników z dziećmi na... konferencję • Dla dorosłych uczestników profesjonalnie przygotowane miejsce na szkolenie• Dla...