Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe

Jachranka 77, 05-140 Serock
www.warszawianka.pl

Skontaktuj się z obiektem

Emil Wdowski kierownik działu sprzedaży +4822...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe

Nowe Centrum Kongresowe zaprasza na konferencje

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowe Centrum Kongresowe zaprasza na konferencje - Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe

  Otwarta w maju 2012 r. nowa część Centrum Kongresowego w Jachrance pod Warszawą stanowiła najważniejszy etap projektu rozbudowy funkcjonującego w tej miejscowości obiektu konferencyjnego. Z myślą o najbardziej wymagających organizatorach spotkań i gościach indywidualnych Nowe Centrum proponuje innowacyjne rozwiązania konferencyjno–bankietowe.

   

   

    

   

   


  W ramach Nowego Centrum Kongresowego powstało 48 dodatkowych pokoi DeLuxe o najwyższym standardzie światowym, mogąca pomieścić ponad 350 osób restauracja o wielkości 580 mkw. z tarasem na dziedzińcu wewnętrznym, kawiarnia o powierzchni 300 mkw. przeznaczona dla ponad 190 gości, oranżeria z widokiem na dziedziniec wewnętrzny, stylowa sala kominkowa, klub nocny o powierzchni 670 mkw. i wydzielonymi sekcjami dla gości VIP, kręgielnia z 4 torami do gry, sala zabaw dla dzieci z unikalną koncepcją rozrywki dla najmłodszych o powierzchni 543 mkw., nowoczesna palarnia oraz 200 dodatkowych miejsc parkingowych.

  Nowe Centrum Kongresowe to także 24 nowoczesne sale konferencyjne znajdujące się na powierzchni ponad 2 tys. mkw. Na parterze budynku znajduje się główna sala kongresowa o powierzchni 1 tys. mkw. i wysokości ponad 6 m. Pomieszczenie posiada możliwość podziału na 4 sale, o powierzchni 250 mkw. każda. W przypadku organizacji konferencji sala jest w stanie pomieścić nawet 1,5 tys. osób, a w przypadku bankietów - od 600 do 800 gości. Bezpośrednio przed salą znajduje się przeszklone foyer o powierzchni 469 mkw. Unikalnym rozwiązaniem jest również możliwość bezpośredniego połączenia sali kongresowej z oranżerią i restauracją i stworzenie przestrzeni ponad 1670 mkw. - zaletą tej przestrzeni jest dostęp światła naturalnego i możliwość wyjścia w przerwach konferencji na tarasy wypoczynkowe. Dodatkowe 3 salki konferencyjne o wielkości od 16 do 34 mkw. służą do organizacji kameralnych spotkań, prac warsztatowych czy biur organizatorów konferencji.

  Na pierwszym piętrze Centrum Kongresowego znajduje się sala konferencyjno-bankietowa o wielkości ponad 600 mkw. Pomieszczenie w oryginalnym kształcie litery U znajduje się wokół zewnętrznego ogrodu japońskiego i posiada możliwość podziału na 8 niezależnych sal o wielkości od 49 do 88 mkw. oraz opcję elastycznego konfigurowania połączeń w zależności od potrzeb użytkowników. Na tym samym piętrze obiektu znalazło się 9 niezależnych mniejszych sal konferencyjnych o wielkości od 20 do 64 mkw., w których mogą być organizowane mniejsze spotkania oraz w których można pracować w podgrupach. Obok nich znajduje się rozległy taras z widokiem na dziedziniec wewnętrzny oraz ogród japoński. Wszystkie sale nowego Centrum Kongresowego zostały wyposażone w najnowocześniejszy profesjonalny sprzęt audio-wizualny: nowoczesne rzutniki multimedialne, ekrany, nagłośnienie oraz  multimedialne panele do przeprowadzania interaktywnych prezentacji. Dodatkowym atutem obiektu jest symetryczne łącze internetowe o przepustowości 80 MB/s.

  Centrum Kongresowe Warszawianka Hotel Wellness & Spa w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim od 13 lat utrzymuje pozycję lidera wśród hoteli–centrów konferencyjnych w Polsce. Obiekt zapewnia stały, wysoki poziom usług, nieodbiegający od najlepszych wzorów światowych. Centrum mieści się zaledwie 40 minut od centrum Warszawy, na 14 hektarach atrakcyjnie zagospodarowanego terenu. Obiekt oferuje 300 komfortowych pokoi o zróżnicowanym standardzie oraz 45 funkcjonalnych sal konferencyjnych, w tym największą o powierzchni 1 tys. mkw. i wysokości ponad 6 m. Placówka została wyposażona w innowacyjne wyposażenie techniczne do aranżacji wnętrza i ciężkich podwieszeń. W każdej z sal znajduje się profesjonalny sprzęt audio-wizualny oraz multimedialne panele do interaktywnych prezentacji. Na terenie Centrum funkcjonują -  4 restauracje oferujące zróżnicowaną ofertę kulinarną, a także Aqua Park z w wodnymi atrakcjami dla dorosłych i dzieci. Dodatkowymi atrakcjami dla uczestników odbywających się w hotelu wydarzeń jest 16 ekskluzywnych gabinetów SPA, z orientalnymi zabiegami Ayurvedy, Jawy i Bali, klub nocny z kręgielnią, siłownia, sala fitness, korty tenisowe, squash, boiska sportowe, mini golf, prywatna piaszczysta plaża, wypożyczalnia sprzętu wodnego oraz  prywatna przystań jachtowa

  źródło: www.warszawianka.pl

Oferty specjalne

 • Zabierz dziecko na konferencję

  Czy to możliwe żeby szkolenie spędzić z dzieckiem?Czy wspierasz swoich pracowników-rodziców? Wpisz w DNA swojej firmy prorodzinność!Wyślij pracowników z dziećmi na... konferencję • Dla dorosłych uczestników profesjonalnie przygotowane miejsce na szkolenie• Dla...