Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe

Jachranka 77, 05-140 Serock
www.warszawianka.pl

Skontaktuj się z obiektem

Emil Wdowski kierownik działu sprzedaży +4822...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe

Czterogwiazdkowe konferencje zaledwie 35 minut od centrum Warszawy

Data aktualności: 22-11-2012

 • Czterogwiazdkowe konferencje zaledwie 35 minut od centrum Warszawy - Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe
  Jednym z największych atutów obiektu w Jachrance jest jego lokalizacja - Warszawianka Hotel Wellness & SPA mieści się zaledwie 35 minut jazdy od centrum Warszawy. Obecnie hotel oddaje do dyspozycji organizatorów konferencji 45 wielofunkcyjnych i klimatyzowanych sal konferencyjnych, mogących pomieścić od 40 do 1,5 tys. uczestników.
   
   
   
   
    
   
  Adresujący swoją ofertę do grup zorganizowanych i gości indywidualnych Warszawianka Hotel Wellness & SPA dysponuje 600 miejscami noclegowymi w 300 pokojach. Na terenie obiektu funkcjonuje kilka lokali gastronomicznych - m.in. restauracje Galeria i Yacht Club, Chata Góralska oraz Lobby Bar, Club 77 i Miasteczko Piknikowe.
   
  Od maja 2012 r. obiekt w Jachrance zaprasza do nowej części Centrum Kongresowego. Na parterze budynku mieści się sala kongresowa o powierzchni 1 tys. mkw. i wysokości ponad 6 m. Pomieszczenie posiada możliwość podziału na 4 sale, o powierzchni 250 mkw. każda i może pomieścić łącznie do 1,5 tys. uczestników konferencji. Przed salą znajduje się przeszklone foyer o powierzchni 469 mkw. Sala kongresowa może być łączona z oranżerią i restauracją, dzięki czemu powstaje naturalnie oświetlona przestrzeń o powierzchni ponad 1670 mkw. Uzupełnieniem zaplecza konferencyjnego są 3 sale konferencyjne o wielkości od 16 do 34 mkw., w których mogą odbywać się kameralne spotkania biznesowe czy warsztaty. Na pierwszym piętrze budynku, wokół zewnętrznego ogrodu japońskiego, znajduje się sala konferencyjno-bankietowa o wielkości ponad 600 mkw. Sala ta może zostać podzielona na 8 niezależnych sal o wielkości od 49 do 88 mkw.
   
  Na tym samym piętrze obiektu znalazło się 9 niezależnych mniejszych sal konferencyjnych o wielkości od 20 do 64 mkw., w których mogą być organizowane mniejsze spotkania oraz w których można pracować w podgrupach. Wszystkie sale konferencyjne nowego Centrum Kongresowego w Jachrance posiadają nowoczesny sprzęt audiowizualny: nowoczesne rzutniki multimedialne, ekrany, nagłośnienie oraz  multimedialne panele do przeprowadzania interaktywnych prezentacji. Dodatkowym atutem obiektu jest symetryczne łącze internetowe o przepustowości 80 MB/s.
   
  Nowe Centrum Kongresowe to także 48 dodatkowych pokoi DeLuxe o najwyższym standardzie światowym, mogąca pomieścić ponad 350 osób restauracja o wielkości 580 mkw. z tarasem na dziedzińcu wewnętrznym, kawiarnia o powierzchni 300 mkw. przeznaczona dla ponad 190 gości, oranżeria z widokiem na dziedziniec wewnętrzny, stylowa sala kominkowa, klub nocny o powierzchni 670 mkw. i wydzielonymi sekcjami dla gości VIP, kręgielnia z 4 torami do gry, sala zabaw dla dzieci z unikalną koncepcją rozrywki dla najmłodszych o powierzchni 543 mkw., nowoczesna palarnia oraz 200 dodatkowych miejsc parkingowych.
   
  Wśród licznych atrakcji oferowanych przez obiekt w Jachrance należy wymienić ekskluzywne Wellness & SPA z 16 gabinetami, Aqua Park z basenem sportowym, wyspą z rwącą rzeką i wodospadem, brodzikiem dla dzieci, hydromasażami, jacuzzi, 90-metrową zjeżdżalnią, sauną suchą, łaźnią parową, a także salę fitness i siłownię, squash, dwa korty tenisowe, boiska do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki, prywatną plażę, przystań wodną ze sprzętem pływającym, trasy rowerowe, plac zabaw dla dzieci z Domkiem Piotrusia Pana i organizowaną Dziecięcą Akademią Umiejętności oraz mini centrum rozrywki z barem, kręgielnią i bilardem.
   

Oferty specjalne

 • Zabierz dziecko na konferencję

  Czy to możliwe żeby szkolenie spędzić z dzieckiem?Czy wspierasz swoich pracowników-rodziców? Wpisz w DNA swojej firmy prorodzinność!Wyślij pracowników z dziećmi na... konferencję • Dla dorosłych uczestników profesjonalnie przygotowane miejsce na szkolenie• Dla...