Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe

Jachranka 77, 05-140 Serock
www.warszawianka.pl

Skontaktuj się z obiektem

Emil Wdowski kierownik działu sprzedaży +4822...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe

TopHotel 2013 na konferencje

Data aktualności: 18-04-2013

 • TopHotel 2013 na konferencje - Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe

  Centrum kongresowe w Jachrance pod Warszawą zostało uznane w piątej edycji plebiscytu TopHotel 2013 za najlepszy obiekt w kategorii "Conferences". Przedstawiciele obiektu odebrali nagrodę podczas uroczystej gali, która odbyła się 12 kwietnia 2013 r.
   

   

   

   

   

   


  TopHotel to jeden z najstarszych rankingów popularności hoteli w Polsce, w którym o wyborze na listę nominowanych obiektów decydują ich goście. Plebiscyt jest organizowany od pięciu lat przez serwis hotele.pl, eTravel SA i Netmedia Business Travel. -  Plebiscyt TopHotel ma już ugruntowaną pozycję w polskiej branży hotelarskiej i z roku na rok notujemy coraz większe zainteresowanie głosowaniem. Cieszymy się, że statuetka TOPHOTEL jest dla hoteli powodem do dumy i korzystają z niej przy promocji. Jest ona tym bardziej cenna, że już na etapie nominacji wybieramy obiekty, które mają najlepsze opinie wśród swoich klientów. To najlepszy wyznacznik jakości pracy hotelu, szczególnie w trudniejszych czasach – komentuje Andrzej Wierzba, Prezes Zarządu eTravel SA.

  W tej edycji najlepsze obiekty wybierano w 18 kategoriach oraz dwóch kategoriach specjalnych. Zwycięzców oklaskiwało blisko 200 gości zebranych w restauracji Warszawa Wschodnia.

  Nagrodzone w kategorii "Conferences" Warszawianka Centrum Kongresowe Hotel Wellness & SPA dysponuje 45 wielofunkcyjnymi i klimatyzowanymi salami konferencyjnymi mogącymi pomieścić łącznie do 1,5 tysiąca uczestników. Od maja 2012 r. obiekt w Jachrance zaprasza do nowej części Centrum Kongresowego, gdzie znajduje się sala kongresowa o powierzchni 1 tys. mkw., która może być dzielona na 4 mniejsze pomieszczenia, o powierzchni 250 mkw. każde. Do dyspozycji organizatorów spotkań pozostaje również foyer o powierzchni 469 mkw. Ponadto Sala kongresowa może być łączona z oranżerią i restauracją, dając w ten sposób przestrzeń o powierzchni blisko 1,7 tys. mkw. Ofertę obiektu uzupełniają 3 sale konferencyjne o wielkości od 16 do 34 mkw., w których mogą odbywać się kameralne spotkania biznesowe i szkolenia, a także sala konferencyjno-bankietowa o wielkości ponad 600 mkw.,która znajduje się na pierwszym piętrze budynku. Pomieszczenie może być dzielone na 8 niezależnych sal o wielkości od 49 do 88 mkw.

  źródło: TopHotel

Oferty specjalne

 • Zabierz dziecko na konferencję

  Czy to możliwe żeby szkolenie spędzić z dzieckiem?Czy wspierasz swoich pracowników-rodziców? Wpisz w DNA swojej firmy prorodzinność!Wyślij pracowników z dziećmi na... konferencję • Dla dorosłych uczestników profesjonalnie przygotowane miejsce na szkolenie• Dla...