Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Wieniawski

Sądowa 6, 20-027 Lublin
http://www.hotelwieniawski.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Wieniawski

Hotel Wieniawski będzie gotowy w grudniu 2014 r.

Data aktualności: 06-06-2014

 • Hotel Wieniawski będzie gotowy w grudniu 2014 r. - Hotel Wieniawski
  Pod koniec 2014 r. w Lublinie zostanie otwarty nowy hotel konferencyjny. Jak przekonuje jego inwestor, trzygwiazdkowy obiekt będzie oferował swym gościom znacznie wyższy standard.

  Hotel powstaje w miejscu zabytkowej kamienicy przy ul. Sądowej. Biorąc pod uwagę wytyczne konserwatora zabytków firma Wodrol, która jest inwestorem obiektu, zdecydowała się na odrestaurowanie frontowej ściany budynku. Tuż za nią, w odległości jednego metra, powstał nowy obiekt, który został odgrodzony od pozostałości po kamienicy szklaną ścianą. 
   
  Wiadomo już, że w podziemiach nowego budynku pojawi się sala konferencyjna. W hotelu znajdą się też restauracja i 50 pokoi jedno- i dwuosobowych.
   
  Budowa Hotelu Wieniawski jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013.