Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Wileński

Ryszarda Knosały 5, 10-015 Olsztyn

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Wileński

Zaprasza na e-konferencje

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zaprasza na e-konferencje - Hotel Wileński

  W ostatnim czasie olsztyński hotel podwyższył swój standard z trzech do czterech gwiazdek. Nowością w ofercie konferencyjnej obiektu są również transmisje online, emitowane na żywo w internecie.

   

   

   

   

   

   


  Zmiana kategoryzacji obiektu to efekt decyzji wydanej przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego w dniu 23 lipca 2012 r. Obecnie hotel oddaje do dyspozycji gości 27 pokoi jedno- i dwuosobowych, w tym pokój o podwyższonym standardzie oraz Apartament Wileński. W obiekcie znajduje się również pokój przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Hotelowa restauracja specjalizuje się w potrawach kuchni kresowej i europejskiej. W lokalu mogą być organizowane zarówno kameralne spotkania rodzinne i biznesowe, jak również wystawne przyjęcia, koktajle i bankiety. Przy restauracji mieszczą się trzy sale: Złota, Platynowa oraz sala VIP zwana Zaręczynową, w której na wyłączność stale pozostaje kelner. Do dyspozycji gości obiektu pozostaje również strefa spa, w której stosowane są kosmetyki firmy Thalgo.

  Na zaplecze konferencyjne hotelu składają się dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne. Większa z nich jest w stanie pomieścić do 155 osób, mniejsza - ok. 25 osób. Za dodatkową opłatą użytkownicy sal mogą skorzystać z komputerów stacjonarnych z monitorami LCD.

  W ostatnim czasie hotel poszerzył swoją ofertę o usługi streamingowe - transmisje on-line w internecie. Polegają one na przekazie obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym do Sieci, umożliwiając tym samym śledzenie wydarzeń przez wiele osób jednocześnie z dowolnych miejsc na świecie. Transmisje online mogą być umieszczone na dowolnej ilości witryn, możliwa jest również organizacja wirtualnego studia z redaktorem prowadzącym. Ponadto istnieje możliwość transmisji jednoczesnej z kilku równoległych paneli, możliwość wykorzystania nagłośnienia zleconego uprzednio przez organizatora oraz tłumaczenia symultanicznego. Transmisja jest w pełni interaktywna, a biorący w niej udział internauci mogą zadawać pytania - są one kierowane do moderatora, który ma możliwość przedstawienia ich na forum. Możliwe jest także użycie materiałów dodatkowych, dostarczonych przez organizatora wydarzenia, jak również archiwizacja nagranego materiału do późniejszego wykorzystania. Każda transmisja on-line może być dodatkowo emitowana na stronach partnerskich mediów lokalnych bądź ogólnokrajowych. Odbywa się to na życzenie zleceniodawcy i tylko i wyłącznie podczas transmisji publicznej. Jedynym warunkiem koniecznym dla zastosowania takiego rozwiązania jest zgodność tematyczna konferencji z treściami, jakie emituje serwis medialny. Po transmisji on-line każdy zleceniodawca otrzymuje archiwalny materiał video do wykorzystania w celach marketingowych. Jak zapewniają przedstawiciele hotelu, wszystkie te usługi realizowane są w oparciu o najwyższą technologię i sprzęt wysokiej jakości.

  źródło: www.hotelwilenski.pl