Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Zamek Ryn

pl. Wolności 2, 11-520 Ryn
www.zamekryn.pl

Skontaktuj się z obiektem

Łukasz Kundzicz dyrektor marketingu i sprzedaży +48 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Zamek Ryn

Wyróżniony Certyfikatem Doskonałości

Data aktualności: 22-11-2012

 • Wyróżniony Certyfikatem Doskonałości - Hotel Zamek Ryn

  Należący do sieci Polish Prestige Hotels & Resorts obiekt został uhonorowany Certyfikatem Doskonałości 2012 - tytułem przyznawanym przez największy na świecie portal turystyczny Trip Advisor. Dzięki otrzymanemu wyróżnieniu Hotel Zamek Ryn znalazł się w elitarnym gronie obiektów, rekomendowanych przez ten portal.

   

   

   

   

   

   

  Certyfikat jest potwierdzeniem wysokiego standardu hotelu, profesjonalnej obsługi oraz dobrej lokalizacji. Wyróżnienia te przyznawane są w procesie selekcji, w oparciu o oceny ekspertów oraz osób podróżujących, których opinie zbiera i opracowuje portal Trip Advisor. W branży hotelarskiej Certyfikat Doskonałości jest wyznacznikiem jakości, a dla gości hotelowych stanowi wiarygodną rekomendację.

  Nagroda jest potwierdzeniem zaufania i zadowolenia gości odwiedzających obiekt. Hotel Zamek Ryn został wyróżniony m.in. ze względu na swoją lokalizację – w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, a także komfort i wygodę, jakie zapewnia gościom obsługa. - Bardzo cieszymy się z faktu, że nasi Gości oceniają nas tak dobrze. Są to najczęściej bardzo wymagające osoby, oczekujące najwyższego standardu usług, dlatego Certificate for Excellence jest dla nas ogromnym wyróżnieniem – mówi Barbara Pawliczuk, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży Hotelu Zamek Ryn.

  Mieszczący się w miejscowości Ryn czterogwiazdkowy Hotel Zamek Ryn oferuje 161 pokoi, w tym jedno- i dwuosobowe pokoje oraz apartamenty, nawiązujące wystrojem do architektury zamku. Część z nich znajduje się w Willi Pod Zamkiem – klasycystycznej kamienicy, usytuowanej u stóp budowli. Do dyspozycji gości niepełnosprawnych pozostają również pokoje z udogodnieniami. Personel ułatwia też dostęp do wszystkich pomieszczeń hotelu dla osób z psem-przewodnikiem.

  Obiekt oddaje do dyspozycji organizatorów konferencji 15 sal konferencyjnych. Hotelowa restauracja Refektarz i szef kuchni Ireneusz Koniuszek proponują gościom kuchnię tradycyjną w nowoczesnej aranżacji. Z kolei w Spa Księżnej Anny wykonywane są zabiegi i rytuały w oparciu o cztery żywioły życia - wodę, ogień, ziemię i powietrze.

  źródło: www.zamekryn.pl