Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Dwór Oliwski City Hotel & SPA

Bytowska 4, 80-328 Gdańsk
www.dworoliwski.pl

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Michta Koordynator Konferencji i Bankietów +4858...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Dwór Oliwski City Hotel & SPA

Centrum pobytowe dla Niemców podczas Euro 2012

Data aktualności: 22-11-2012

 • Centrum pobytowe dla Niemców podczas Euro 2012 - Dwór Oliwski City Hotel & SPA

  Podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012 reprezentacja Niemiec zatrzyma się w pięciogwiazdkowym gdańskim hotelu Dwór Oliwski.
   

   

   

   

   

   

   

  Sekretarz generalny Niemieckiej Federacji Piłkarskiej Wolfgang Niersbach przyznał, że po obejrzeniu ośrodków we wszystkich miastach, gdzie w przyszłym roku odbędą się mecze, to właśnie hotel w Gdańsku okazał się faworytem Niemców. Ocenie poddany został nie tylko sam hotel ale również możliwości dojazdowe, zaplecze treningowe a także lokalizacja centrum prasowego. Przedstawiciele federacji niemieckiej w Gdańsku gościli 6 razy. Wolfgang Niersbach planuje pobyt w hotelu Dwór Oliwski od początku do końca mistrzostw.


  Na korzyść gdańskiego obiektu przemówiły głównie atmosfera hotelu, określana jako rodzinna, a także przepiękne położenie pięciogwiazdkowca wśród zieleni.


  Atutem jest również bliskość lotniska Gdańsk Rębiechowo, które oddalone jest od obiektu, wybranego przez Niemców, o 15 km.


  Hotel Dwór Oliwski będzie wyłącznie bazą noclegową oraz centrum odnowy biologicznej dla niemieckich piłkarzy. Treningi odbywać się będą w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.


  W hotelu Dwór Oliwski znajduje się 70 klimatyzowanych pokoi, w tym 1 pokój jednoosobowy, 22 pokoje dwuosobowe z 2 oddzielnymi łózkami, 33 pokoje dwuosobowe z łóżkiem małżeńskim, 1 pokój studio, 11 pokoi junior suite oraz 2 luksusowe apartamenty. Każdy ze stylowo urządzonych pokoi wyposażony jest w mini bar, TV-Sat, indywidualnie regulowaną klimatyzację, stałe łącze internetowe i elegancką łazienkę.
  W gdańskim obiekcie mieści się również luksusowa restauracja, XVII-wieczna piwnica win oraz stylowe SPA. Nowoczesne centrum konferencyjne posiada dwie wysokiej klasy, klimatyzowane sale konferencyjne o powierzchniach kolejno 110 m.kw. oraz 145 m.kw.


  Na liście centrów pobytowych, rekomendowanych przez UEFA na EURO 2012 znajduje się 21 ośrodków w Polsce.
  źródło: http://euro2012.wp.pl
               http://www.dworoliwski.pl