Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
ibis Poznań Północ

ibis Poznań Północ będzie gotowy wiosną 2016 r.

Data aktualności: 10-09-2014

 • ibis Poznań Północ będzie gotowy wiosną 2016 r. - ibis Poznań Północ
  Na przedmieściach Poznania, w Suchym Lesie, powstaje nowy obiekt konferencyjny - hotel ibis Poznań Północ. Spółka Orbis podpisała już umowę franczyzową, na podstawie której obiekt dołączy do sieci.
   
  W hotelu ibis Poznań Północ znajdą się sale konferencyjne, restauracja oraz 77 pokoi dla gości. Obiekt zostanie otwarty w pierwszym kwartale 2016 roku. Jego inwestorem jest firma Anwil Transport. 
   
  - Ibis Poznań Północ będzie naszym pierwszym hotelem franczyzowym w Poznaniu, dołączy do rodziny hoteli marki ibis, która jest dobrze znana i ceniona zarówno przez gości zagranicznych jak i Polaków - mówi Małgorzata Morek, Dyrektor ds. Rozwoju Franczyzy Orbis S.A. - Rozpoznawalna międzynarodowa marka oraz dobra lokalizacja niewątpliwie przyczynią się do sukcesu tej inwestycji - dodaje.
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: