Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ibis Styles Bielsko-Biała

Żywiecka 93, 43-300 Bielsko-Biała
https://www.accorhotels.com/pl/hotel-3423-ibis-styles-bielsko-biala/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

+48 3...... Pokaż telefon wyślij e-mail
ibis Styles Bielsko-Biała

Konferencje w ibis Styles w Bielsku-Białej od 1 lipca br.

Data aktualności: 14-07-2015

 • Konferencje w ibis Styles w Bielsku-Białej od 1 lipca br. - ibis Styles Bielsko-Biała

  Od 1 lipca hotel Magura w Bielsko-Białej działa jako ibis Styles Bielsko-Biała. Hotel został wyremontowany, a jego właścicielem jest Grupa Orbis.


  Trzygwiazdkowiec jest drugim hotelem tej marki w regionie, lecz pierwszym w Polsce, którego właścicielem jest Grupa Hotelowa Orbis. Do dyspozycji gości obiekt oddaje 133 pokoje w nowym, odświeżonym designie.

  Zaplecze konferencyjne hotelu to pięć sal. Największa pomieści jednocześnie 200 gości w ustawieniu teatralnym na 200 mkw. Mniejsza stanowi miejsce na konferencję dla 100 osób na 100 mkw. Trzy pozostałe sale są mniejsze – mierzą kolejno 37, 25 i 10 mkw. i pomieszczą 35, 25 i 10 osób w ustawieniu teatralnym. Pomieszczenia mają dostęp do światła dziennego i wyposażone są m.in. w flipcharty, mównicę oraz sprzęt audiowizualny.


  Obiekty marki Ibis Styles to hotele klasy ekonomicznej. Położone zazwyczaj w centrach miast z dobrym dojazdem do najważniejszych dróg komunikacyjnych.


   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Doroczny Festiwal Golonki 12.09 - 31.10.2011 w Hotelu Orbis Magura!

  Ze śliwkami, borowikiem, żurawiną czy nadziewaną kiełbasą – golonka pod różną postacią będzie królową Festiwalu Golonki w hotelu Orbis Magura Bielsko-Biała. Impreza, która od kilkunastu lat przyciąga setki smakoszy, potrwa od 12 września do 30 października. Już można rezerwować stoliki. Od 1996...