Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ibis Styles Wałbrzych

1 Maja 70, 58-300 Wałbrzych
www.expresshotelwalbrzych.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Ibis Styles Wałbrzych

Nowy hotel w Wałbrzychu zaprasza na konferencje od 8 czerwca 2012 r.

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy hotel w Wałbrzychu zaprasza na konferencje od 8 czerwca 2012 r. - Ibis Styles Wałbrzych

  Obiekt sieci Holiday Inn znalazł się w Galerii Victoria - pierwszym nowoczesnym kompleksie handlowo-usługowo-rozrywkowym w Wałbrzychu. Koszt budowy hotelu zamknął się w kwocie ok. 6 mln euro, a za jego projekt odpowiedzialne było czeskie studio architektoniczne Archina.

   

   

   

     W pięciopiętrowym hotelu Holiday Inn Express znalazło się 130 dwuosobowych pokoi dla gości. Wybrane pokoje można łączyć ze sobą, co ma pozwolić na wspólne zamieszkanie całym rodzinom. Goście obiektu będą mogli korzystać z sali śniadaniowej, baru w hotelowym lobby oraz sali konferencyjnej, która pomieści 90 osób. Pomieszczenie zostało wyposażone w ruchomą, przesuwaną ścianę, dzięki czemu równolegle organizować będzie można dwie konferencje.

  - Jestem bardzo zadowolony, że InterContinental Hotels Group, jedna z największych na świecie sieci hotelowych, postanowiła otworzyć hotel pod marką Holiday Inn Express właśnie w kompleksie Galeria Victoria – komentuje Richard Keen, dyrektor zarządzający Keen Property Partners Retail, która jest deweloperem wałbrzyskiego kompleksu handlowego. - Dzięki temu oferta naszego centrum handlowego znacznie się wzbogaci. Jestem też przekonany, że w efekcie będziemy mogli w o wiele większym stopniu zaspokoić potrzeby lokalnego rynku, jak również turystów i osób odwiedzających Wałbrzych w celach biznesowych - dodaje.

  - Niezmiernie cieszymy się, że w Wałbrzychu po raz pierwszy pojawi się marka Holiday Inn Express - mówi David Nath, dyrektor generalny Key Hotels Group. - Jest to jedno z najszybciej rozwijających się miast w południowo-zachodniej Polsce, którego potencjał z pewnością będzie sprzyjać rozwojowi firm lokalnych oraz międzynarodowych. Czynnik ten, a także bliskość kompleksu handlowo-usługowo-rozrywkowego Galeria Victoria, doskonale wpisują się w koncepcję hotelu Holiday Inn Express, międzynarodowej marki hoteli o nowoczesnych projektach architektonicznych. Jestem pewien, że kompleksowa oferta stworzona przez centrum handlowe oraz nowy hotel będzie bardzo atrakcyjna dla wszystkich odwiedzających Wałbrzych - dodaje.

  źródło: www.holidayinn.com