Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ibis Styles Wrocław Centrum

ul. Pl. Konstytucji 3 Maja nr 3, 50-083 Wrocław
http://www.ibis.com

Skontaktuj się z obiektem

Aleksandra Smolnicka Kierownik ds konferencji i bankietów +4871...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
ibis Styles Wrocław Centrum

Ibis Styles Wrocław Centrum ruszy w październiku 2014 r.

Data aktualności: 21-07-2014

 • Ibis Styles Wrocław Centrum ruszy w październiku 2014 r. - ibis Styles Wrocław Centrum
  Przedstawiciele sieci Accor podali informację o dacie otwarcia nowego wrocławskiego hotelu. Ibis Styles Wrocław Centrum, w którym pojawi się 8 sal konferencyjnych, przyjmie pierwszych gości już 1 października 2014 r.
   
  W trzygwiazdkowym hotelu znajdzie się 8 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 800 mkw. Największa z nich będzie miała 450 mkw. powierzchni i 4 metry wysokości. Pomieszczenie zmieści do 400 osób w układzie teatralnym i 280 w ustawieniu szkolnym i będzie miało możliwość podziału. Wszystkie sale zostaną wyposażone w dźwiękoszczelne, panoramiczne okna i profesjonalny sprzęt konferencyjny - projektory multimedialne, opuszczane ekrany, flipcharty, mikrofony, dotykowe panele i bezprzewodowy dostęp do Internetu.
   
  Mieszcząca do 30 gości restauracja hotelu Ibis Styles Wrocław Centrum serwować będzie dania kuchni śródziemnomorskiej. Na zaplecze noclegowe obiektu złożą się 133 klimatyzowane pokoje, w tym 3 przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz 13 apartamentów. W budynku znajdzie się również centrum fitness. Hotel będzie posiadał dwupoziomowy podziemny parking z 184 miejscami postojowymi.