Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

INEA Stadion

Bułgarska 17, 60-320 Poznań
www.ineastadion.pl

Skontaktuj się z obiektem

Jakub Frankiewicz Senior Event Manager 602 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
INEA Stadion

Nowe przestrzenie konferencyjno-eventowe na stadionie w Poznaniu

Data aktualności: 20-03-2017

 • Nowe przestrzenie konferencyjno-eventowe na stadionie w Poznaniu - INEA Stadion

  Od początku bieżącego roku oferta konferencyjno-eventowa INEA Stadionu w Poznaniu poszerzyła się o Klub Muzyczny B17, dysponujący ponad 1200 mkw. przestrzeni użytkowej oraz nowoczesnymi systemami nagłośnienia i oświetlenia.


   

  Nowoczesna przestrzeń koncertowo-eventowa Klub B17 powstała w styczniu br. z myślą o organizacji firmowych spotkań, koncertów, czy gali i prezentacji. Jak poinformował operator INEA Stadionu, firma Marcelin Management, podczas imprez o charakterze otwartym klub do dziś odwiedziło już ponad 2500 gości. Można tu jednocześnie przyjąć blisko 1500 osób w układzie koncertowym. Do dyspozycji artystów i organizatorów wydarzeń oddano scenę o powierzchni 120 mkw. oraz wielopoziomowy system nagłośnienia i oświetlenia. Łatwa w aranżacji sala przystosowana jest do organizowania wydarzeń, takich jak: konferencje, bankiety, targi, czy prezentacje nowych modeli samochodów. Oferta Klubu Muzycznego B17 obejmuje również zaplecze infrastrukturalne oraz gastronomiczne.

   

   

  Co istotne dla meeting plannerów, chcących połączyć organizację biznesowych wydarzeń i spotkań ze sportowym dopingiem oraz piłkarskimi emocjami, w odróżnieniu od pozostałych przestrzeni strefy konferencyjnej INEA Stadionu, Klub B17 dostępny jest także w dni meczowe.

Oferty specjalne

 • Pikniki firmowy na Inea Stadionie

  Strefa sportu Inea Stadionu to 12 000 m2 przestrzeni do organizacji turniejów sportowych, aktywnych integracji, pikników firmowych z wielkim grillowaniem i wielu innych. Do dyspozycji namiot o powierzchni 1 000 m2 oraz sześć  boisk do piłki nożnej, siatkówki...
 • Wigilia firmowa w wyjatkowej aranżacji

  Święta to wspanialy okres pełen rodzinnej atmosfery, lecz zanim spotkamy sie z naszymi bliskimi, znajdźmy chwilę, którą warto spędzić z tymi, z ktorymi dzielimy codzienność, w tym obowiązki zawodowe.