Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Karkonoski Park Narodowy

Chałbińskiego 23, 58-570 Jelenia Góra
www.kpnmab.pl

Skontaktuj się z obiektem

Michał Makowski +48 7...... Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Karkonoski Park Narodowy

Zorganizuj niezwykłe spotkanie ponad tysiąc metrów nad poziomem morza

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zorganizuj niezwykłe spotkanie ponad tysiąc metrów nad poziomem morza - Karkonoski Park Narodowy

  Ośrodek Edukacyjny Karkonoskiego Parku Narodowego „Domek Myśliwski” zaprasza do zorganizowania niecodziennych spotkań i konferencji w samym sercu Karkonoszy.

  Domek Myśliwski jest jednym z nielicznych, przetrwałych do dziś, schronisk myśliwskich. Powstały około 1924 roku obiekt położony jest na wysokości 1158 metrów nad poziomiem morza, w pobliżu niebieskiego szlaku z Karpacza na Śnieżkę przez Polanę, tuż nad Łomnicą, z widokiem na ściany Kotła Małego Stawu. Do Domku można dotrzeć z Karpacza Górnego niebieskim szlakiem biegnącym przy Świątyni Wang, przez Polanę, kierując ku schronisku „Samotnia” (czas wędrówki ok. 1 godzina 30 minut) lub zielonym szlakiem (Drogą Bronka Czecha) z okolicy wyciągu krzesełkowego na Kopę prowadzącego przez Dolinę Pląsawy na Polanę, a następnie szlakiem niebieskim wiodącym do schroniska „Samotnia” (czas wędrówki ok. 2 godziny).

  Ośrodek dysponuje salą kominkową, wyposażoną w sprzęt audiowizualny umożliwiający przeprowadzenie prelekcji multimedialnej, prezentacji slajdów, projekcji filmów o tematyce przyrodniczej oraz prowadzenie zajęć dydaktycznych. W Domku Myśliwskim znajduje się również 14 miejsc noclegowych w dwóch pokojach sześcioosobowych i jednym pokoju dwuosobowym. Pokoje są udostępniane uczestnikom odbywających się w ośrodku warsztatów, konferencji i zajęć dydaktycznych (minimum 2–dniowych) oraz studentom i naukowcom prowadzących badania na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego. Do ich dyspozycji pozostaje również aneks kuchenny z możliwością przygotowania posiłków we własnym zakresie. Warto zaznaczyć, że w Domku Myśliwskim nie prowadzi się sprzedaży produktów gastronomicznych, wobec czego istnieje konieczność wcześniejszego zaopatrzenia się w prowiant.
   
  W celu rezerwacji miejsc (możliwe jest także przeprowadzenie zajęć dydaktycznych lub prezentacji multimedialnej) należy kontaktować się telefonicznie - tel. 514 607 295, lub poprzez e-mail: zaklina.antczak@kpnmab.pl.

  źródło: www.kpnmab.pl