Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Kopalnia Soli „Kłodawa”

Aleja 1000-lecia 2, 62-650 Kłodawa
www.sol-klodawa.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Kopalnia Soli „Kłodawa”

Zorganizuj konferencje w industrialnej kopalni

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zorganizuj konferencje w industrialnej kopalni - Kopalnia Soli „Kłodawa”

  W sąsiadującym z kłodawską kopalnią Hotelu Dom Górnika mogą być organizowane konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe, a jedną z atrakcji dla ich uczestników są wycieczki z przewodnikiem, odbywające się na Kłodawskiej Podziemnej Trasie Turystycznej, nawet 600 metrów pod powierzchnią ziemi.

   

   

   

   

   

   

  Kopalnia Soli Kłodawa jest producentem naturalnej soli kamiennej, znajdującej zastosowanie jako sól kuchenna, sól dla przemysłu spożywczego, rolnictwa, przemysłu chemicznego, a także w drogownictwie do zimowego utrzymania dróg. Mieszczące się w Kłodawie przedsiębiorstwo jest kopalnią głębinową, a aktualnie eksploatowane przez nie poziomy wydobywcze to 600 i 750 metrów pod powierzchnią ziemi.

  Sąsiadujący z kopalnią Hotel Dom Górnika posiada bezpłatny parking dla gości i dysponuje 61 miejscami w 23 pokojach dwu-, trzy- i czteroosobowych. W obiekcie mieści się również restauracja z salą bankietową. Hotel organizuje zarówno konferencje i spotkania biznesowe, jak również imprezy okolicznościowe z udziałem zespołu muzycznego, ogniska, grille, wieczory karaoke, przejazdy bryczką czy kuligi. Na specjalne życzenie uczestników odbywających się w hotelu wydarzeń personel obiektu jest w stanie zorganizować dodatkowe atrakcje, takie jak zwiedzanie podziemnych wyrobisk Kopalni Soli Kłodawa, wyjazd na baseny termalnych w Uniejowie czy wycieczki do Lichenia. Uczestnicy odbywających się w Domu Górnika konferencji mają również możliwość zakupu pamiątek w firmowym sklepiku.

   

  Dodatkowe informacje na temat oferty obiektu można uzyskać po przesłaniu e-maila na adres hotel@sol-klodawa.com.pl lub telefonicznie, tel. 63 273 35 54.

  źrodło: www.sol-klodawa.com.pl