Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Królewska Barka Stefan Batory

Bulwar Czerwieński, 30-001 Kraków
http://stefanbatory.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Królewska Barka Stefan Batory

Na konferencje na barce wypłyniesz już wiosną 2013 r.

Data aktualności: 13-02-2013

 • Na konferencje na barce wypłyniesz już wiosną 2013 r. - Królewska Barka Stefan Batory

  Na przełomie marca i kwietnia 2013 r. przy Bulwarze Czerwieńskim  w Krakowie otwarta zostanie barka "C.C. Batory”, która będzie pełniła funkcję centrum konferencyjnego. Statek na co dzień będzie otwarty dla mieszkańców miasta.

   

   

   

   

   

   


  Barka będzie obiektem całorocznym, wyposażonym w najnowsze systemy i technologie. Z powodzeniem będą mogły odbywać się na nim konferencje, spotkania biznesowe oraz imprezy okolicznościowe i eventy, takie jak koncerty, pokazy mody czy recitale.

  Statek składa się z trzech kondygnacji - na jego dolnym pokładzie znajdują się apartament, mogąca obsłużyć maksymalnie do 160 osób restauracja oraz VIP-room, w którym będą mogły odbywać się spotkania biznesowe z udziałem do 60 osób. Na pokładzie środkowym mieści się duża sala konferencyjna mogąca pomieścić ponad 200 osób. Dzięki ukrytemu w suficie ekranowi z projektorem i automatycznym roletom, pomieszczenie będzie można łatwo przekształcić w kino. W skład wyposażenia sali wejdą głośniki konferencyjne Control 25 firmy JBL, wzmacniacze 8-kanałowe DD-8 firmy Lexicon, Monitor 65’, projektor NEC, ekran Contour 30/17 Avers, mikrofony bezprzewodowe, mikser audio, skaler video, kable, pilot bezprzewodowy, stacja dokująca oraz klawiatura sterująca. Na górnym pokładzie statku znajdzie się kawiarnia z tarasem widokowym, skąd będzie pasażerowie będą mogli oglądać okolicę z wysokości ponad 9 metrów nad lustrem wody.

  Serwowane na statku Batory przerwy kawowe mają być utrzymane w morskim klimacie oraz dostosowane do potrzeb klienta. Jak zapewniają przedstawiciele pływającego obiektu, neutralny wystrój wnętrz pozwoli przygotować przestrzeń statku do imprez o dowolnym charakterze. Dzięki dwóm trapom i zewnętrznej komunikacji wielopoziomowej na barce będzie istniała możliwość prowadzenia kilku zamkniętych i otwartych imprez jednocześnie.  Każde pomieszczenie na pokładzie barki posiada sprzęt wideo oraz pełne nagłośnienie, każdy pasażer statku zyska również dostęp do bezprzewodowego internetu.

  źródło: Królewska Barka Stefan Batory