Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Letia Business Center

ul. Rycerska 24, 59-220 Legnica
http://www.letia.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Marta Malczewska-Kasperska Koordynator ds. Obsługi Centrum Konferencyjnego +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Letia Business Center

Nowoczesne sale konferencyjne powstają w Legnicy

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowoczesne sale konferencyjne powstają w Legnicy - Letia Business Center

  Nowoczesny kompleks o charakterze biurowo-wystawienniczo-konferencyjnym - Letia Business Center powstaje w centrum Legnicy.
   

   

   

   

   

   

   

   

  Nowy obiekt charakteryzować będzie wyjątkowo nowoczesna architektura.  Będzie to jedyna tego typu konstrukcja w Polsce. Całe centrum pokryte zostanie szklaną kopułą o wysokości 19 metrów. Konstrukcja kopuły wsparta jest na 4 żelbetowych słupach, które stoją na szesnastu palach wpuszczonych w grunt na głębokość 11 m. Do jej wykonania użytych zostanie 70 ton stali.

  W Letia Business Center znajdzie się profesjonalne zaplecze konferencyjne w skład którego wejdą dwie sale konferencyjne o powierzchni ponad 166 m.kw. Sale wyposażone zostaną w profesjonalny sprzęt audiowizualny w tym m.in. projektory, odtwarzacze DVD, wizualizery, kamery cyfrowe, system automatycznego zaciemniana sali, a także rzutniki folii i slajdów. Letia oferować będzie również organizację cateringu oraz przerw kawowych dla uczestników konferencji. W kompleksie znajdzie się także restauracja.


  Nowe centrum biznesu znajdować się będzie niedaleko autostrady A4, łączącej Kraków z Berlinem, a także będzie dobrze skomunikowane z Portem Lotniczym we Wrocławiu.

  Pierwsza konferencja w Letia Business Center odbędzie się już za kilkanaście miesięcy. W ambitnych planach inwestora znajduje się organizacja wielu eventów biznesowych oraz kulturalnych ważnych nie tylko dla społeczności lokalnej ale i dla całego regionu.

  Projekt powstaje przy wsparciu Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.  źródło: www.letia.pl