Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Letia Business Center

ul. Rycerska 24, 59-220 Legnica
http://www.letia.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Marta Malczewska-Kasperska Koordynator ds. Obsługi Centrum Konferencyjnego +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Letia Business Center

Restauracja sieci Eurest w kwietniu przyjmie pierwszych gości

Data aktualności: 24-03-2014

 • Restauracja sieci Eurest w kwietniu przyjmie pierwszych gości - Letia Business Center

  Restauracja europejskiej sieci Eurest zostanie nowym najemcą Letia Business Center. Będzie świadczyć usługi cateringowe dla uczestników konferencji i szkoleń organizowanych w obiekcie.

   

  Konferencje w Legnicy z zapleczem gastronomicznym

   

  Restauracja o powierzchni 630 mkw. przyjmie pierwszych gości na początku kwietnia 2014 roku. Będą mogli z niej korzystać nie tylko najemcy centrum biznesowego i uczestnicy konferencji, ale również mieszkańcy miasta i legnickie firmy.
  W menu znajdą się potrawy kuchni polskiej i międzynarodowej oraz dania wegetariańskie, sałatki, fitness. Restauracja będzie organizować pokazy live cooking oraz dni kuchni tematycznych. Firmy i osoby indywidualne będą mogły składać zamówienia cateringowe na różnego rodzaju imprezy.

   

  Nowoczesne centrum konferencyjne

   

  Letia Business Center, należąca to Legnickiego Parku Technologicznego, to jedyne w Legnicy centrum konferencyjno -biurowe. W obiekcie znajduje się nowoczesne centrum konferencyjne, w którym odbywają się szkolenia, konferencje i spotkania biznesowe.