Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Letia Business Center

ul. Rycerska 24, 59-220 Legnica
http://www.letia.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Marta Malczewska-Kasperska Koordynator ds. Obsługi Centrum Konferencyjnego +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Letia Business Center

Letia Business Center rozbudowała bazę noclegową

Data aktualności: 19-09-2014

  • Letia Business Center rozbudowała bazę noclegową - Letia Business Center
    Od 1 września 2014 r. przy należącym do spółki KGHM Letia – Legnicki Park Technologiczny kompleksie biurowo-konferencyjnym w Legnicy funkcjonuje Hotelik przy Baszcie, który oferuje 15 pokoi dla gości.

    Hotel znajduje się przy trasie śródmiejskiej Legnicy, którą w ciągu piętnastu minut można dojechać do Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej lub wyjazdu na autostradę A4. Wszystkie znajdujące się w hotelu pokoje są klimatyzowane, można też w nich korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.
     
    Letia Business Center składa się z sześciu klimatyzowanych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni blisko 450 mkw., wynajmowanych na szkolenia, spotkania i prezentacje firmowe. Największa z sal, o powierzchni 166 mkw., może być dzielona na dwie mniejsze, o powierzchni 105 i 61 mkw. Pomieszczenia są wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny. – W trakcie konferencji naukowych, sympozjów, wykładów, koncertów czy uroczystych gali możemy przyjąć jednorazowo nawet 300 osób – mówi Marta Malczewska-Kasperska z KGHM Letia Legnickiego Parku Technologicznego S.A. W ramach usługi konferencyjnej, oprócz sali, placówka oferuje dedykowaną pracownię komputerową, catering, bezpłatny strzeżony parking oraz pokoje noclegowe.
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: