Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Letia Business Center

ul. Rycerska 24, 59-220 Legnica
http://www.letia.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Marta Malczewska-Kasperska Koordynator ds. Obsługi Centrum Konferencyjnego +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Letia Business Center

Poznaj szczegóły dotyczące centrum kongresowego w Legnicy

Data aktualności: 22-11-2012

 • Poznaj szczegóły dotyczące centrum kongresowego w Legnicy - Letia Business Center

  W biurowcu, który powstaje u zbiegu ulic Piastowskiej i Rycerskiej, znajdą się biura, sale konferencyjne i powierzchnia wystawiennicza.

   

   

   

   

   

   

   

  W Letia Business Center znajdą się dwie sale konferencyjne o powierzchni ponad 166 mkw. Pomieszczenia zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowizualny w postaci projektorów multimedialnych, magnetowidów, rzutników folii i slajdów, odtwarzaczy DVD, wizualizerów, kamer cyfrowych oraz systemy automatycznego zaciemniania sal. Za dodatkową opłatą będzie można również zorganizować catering oraz poczęstunki i przerwy kawowe dla uczestników konferencji.

  Jak informują przedstawiciele spółki KGHM Letia Legnicki Park Technologiczny, największa z sal konferencyjnych LBC będzie w stanie pomieścić 80 gości. W centrum znajdzie się także prawie 500 mkw. przeszklonej powierzchni wystawienniczej oraz pięciopiętrowy dom gościnny dla 23 osób. Dodatkowymi atutami obiektu mają być pracownia rapid prototyping oraz pracownia komputerowa, w której skorzystać będzie można ze sprzętu komputerowego podłączonego do internetu. Na terenie kompleksu pojawi się równiez restauracja.

  Jak zapowiada inwestor, budynki o różnych powierzchniach stworzą idealne miejsce pracy zarówno dla małych jak i dużych najemców. Zastosowanie konwencji open space stworzy z kolei szerokie możliwości aranżacji dla podmiotów potrzebujących zarówno biur otwartych jak i podzielonych na pokoje. Dla młodych przedsiębiorców przygotowana została oferta "pokoju przedsiębiorczości", gdzie możliwe będzie wynajęcie po preferencyjnych cenach stanowiska pracy.

   


  źródło: www.letia.pl