Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Letia Business Center

ul. Rycerska 24, 59-220 Legnica
http://www.letia.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Marta Malczewska-Kasperska Koordynator ds. Obsługi Centrum Konferencyjnego +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Letia Business Center

KGHM Letia szuka operatora hotelu do biurowca z zapleczem konferencyjnym

Data aktualności: 22-11-2012

 • KGHM Letia szuka operatora hotelu do biurowca z zapleczem konferencyjnym - Letia Business Center

  Spółka KGHM Letia Legnicki Park Technologiczny poszukuje operatora hotelowego do swojej najnowszej inwestycji.

   

   

   

   

   

     Jak informują przedstawiciele spółki, obecnie poszukiwany jest operator hotelowy, który podejmie się działania w środowisku stricte biznesowym. Inwestor zapewni mu zarówno możliwość dzierżawy, jak i wykupienia powierzchni pod usługi hotelarskie.

  Przypomnijmy, że Letia Business Center ma być nowoczesnej klasy biurowcem o łącznej powierzchni ponad 8 tys. mkw. Znajdzie się w nim zaplecze hotelarskie i gastronomiczne, a także wysokiej klasy biura, centrum konferencyjne, foyer wystawiennicze, pracownia rapid prototyping i sala komputerowa. Na przestrzeni konferencyjno-wystawienniczej odbywać się będą liczne szkolenia, konferencje, sympozja, okolicznościowe bankiety i gale, a także targi i koncerty.

  Oficjalne otwarcie Letia Business Center jest przewidziane na drugą połowę 2012 roku. Inwestycja jest współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

     źródło: www.letia.pl