Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Letia Business Center

ul. Rycerska 24, 59-220 Legnica
http://www.letia.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Marta Malczewska-Kasperska Koordynator ds. Obsługi Centrum Konferencyjnego +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Letia Business Center

Rozpoczęła się komercjalizacja kompleksu biurowo-konferencyjno–wystawienniczego

Data aktualności: 22-11-2012

  • Rozpoczęła się komercjalizacja kompleksu biurowo-konferencyjno–wystawienniczego - Letia Business Center

    14 maja 2012 roku spółka KGHM Letia podpisała umowę z agencją nieruchomości Emmerson w związku z komercjalizacją powierzchni biurowych w legnickim Letia Business Center.

    Letia Business Center to nowoczesnej klasy biurowiec o łącznej powierzchni ponad 8 tys. mkw. Oprócz biur w budynku znajdzie się także centrum konferencyjne, foyer wystawiennicze (umiejscowione pod szklaną kopułą), pracownie: komputerowa i rapid prototyping oraz pokoje gościnne i restauracja. Zastosowanie konwencji "open space" ma dać użytkownikom obiektu szerokie możliwości aranżacji zarówno biur otwartych jak i podzielonych na pokoje.

    Oficjalne otwarcie obiektu planowane jest na lato 2012 roku. Inwestycja, która pochłonęła 36,5 mln złotych, realizowana w ramach projektu „Likwidacja dysproporcji w rozwoju województwa dolnośląskiego poprzez budowę Centrum Biurowo-Usługowego Legnickiego Parku Technologicznego wraz z infrastrukturą drogową i zagospodarowaniem terenu w Legnicy, wspierającego transfer innowacji oraz osiągnięć sektora B+R dla przedsiębiorstw” jest współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

    źródło: www.letia.pl