Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Letia Business Center

ul. Rycerska 24, 59-220 Legnica
http://www.letia.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Marta Malczewska-Kasperska Koordynator ds. Obsługi Centrum Konferencyjnego +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Letia Business Center

Nowa przestrzeń na konferencje

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowa przestrzeń na konferencje - Letia Business Center

  Odbywające się w dniach 20-22 czerwca 2012 r. Dni Otwarte Letia Business Center były dla organizatorów konferencji okazją do zapoznania się z zapleczem konferencyjnym obiektu w Legnicy. Jego oficjalne otwarcie ma nastąpić jeszcze w 2012 roku.

   

   

   

   

   

   


  Na czas Dni Otwartych utworzone zostały stanowiska informacyjne oraz specjalna trasa zwiedzania. Zwiedzający mieli też okazję do zapoznania się z dokumentacją fotograficzną pochodzącą z czasów, gdy na terenie LBC mieścił się szpital chirurgiczny oraz z poszczególnych etapów budowy centrum biznesowego. Gości po obiekcie oprowadzali pracownicy firmy KGHM Letia Legnicki Park Technologiczny.

  Jak informują przedstawiciele spółki, która jest inwestorem przedsięwzięcia, Letia Business Center to nowoczesny obiekt biurowy o łącznej powierzchni ponad 8 tys. mkw. W obiekcie będzie można organizować konferencje, szkolenia, seminaria i sympozja, a także okolicznościowe bankiety i gale, koncerty, przedstawienia i recitale. Na kompleks składa się niemal 500 mkw. przeszklonej powierzchni wystawienniczej oraz pięciopiętrowy budynek z pokojami gościnnymi dla 24 osób. Dodatkowym atutem Letia Business Center są restauracja oraz 3 pomieszczenia konferencyjne: sala VIP na eleganckie, kameralne spotkania, mogąca pomieścić maksymalnie 25 osób, sala renowa na 49 osób i sala złota na 30 osób. Dwa ostatnie pomieszczenia po połączeniu tworzą salę szafranową o powierzchni prawie 170 mkw.

   

  Letia Business Center to również 2,4 tys. mkw. powierzchni biurowej, gdzie najemcy mogą korzystać zarówno z małych biur, jak i z tzw. open space. Do dyspozycji użytkowników obiektu zostanie oddana również nowoczesna sala komputerowa z 16 stanowiskami komputerowymi, wyposażona w sprzęt wideokonferencyjny i tablicę interaktywną.

  Inwestycja została zrealizowana w ramach projektu „Likwidacja dysproporcji w rozwoju województwa dolnośląskiego poprzez budowę Centrum Biurowo-Usługowego Legnickiego Parku Technologicznego wraz z infrastrukturą drogową i zagospodarowaniem terenu w Legnicy, wspierającego transfer innowacji oraz osiągnięć sektora B+R dla przedsiębiorstw”. Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.  źródło: www.letia.pl