Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Letia Business Center

ul. Rycerska 24, 59-220 Legnica
http://www.letia.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Marta Malczewska-Kasperska Koordynator ds. Obsługi Centrum Konferencyjnego +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Letia Business Center

KGHM Ecoren i Interferie nowymi najemcami w legnickim obiekcie konferencyjno-biurowym

Data aktualności: 11-12-2012

 • KGHM Ecoren i Interferie nowymi najemcami w legnickim obiekcie konferencyjno-biurowym - Letia Business Center

  Choć oficjalne otwarcie Letia Business Center zaplanowano na styczeń 2013 roku, już od września 2012 r. w jego centrum konferencyjnym odbywają się liczne konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe i imprezy. Jednocześnie do obiektu wprowadzają się nowi najemcy.

   

   

   

   

   

   


  Wśród licznych eventów, jakie do tej pory odbyły się w Letia Business Center, należy wymienić takie wydarzenia jak Dolnośląski Festiwal Nauki, sympozjum Związku Pracodawców Polska Miedź z udziałem pana Masaaki Imai, czy konferencję prasową znanego reżysera Waldemara Krzystka. Tymczasem na dzień dzisiejszy dla Letii bardzo ważne jest, aby sprawnie dokończyć proces wprowadzania się lokatorów LBC. - Zakończono już prace adaptacyjne, powierzchni, które zajmie dwóch nowych, strategicznych najemców Legnickiego Parku Technologicznego – informuje wiceprezes Letii, Piotr Urbaniak.

  Firmy KGHM Ecoren i Interferie – bo o nich mowa, to spółki z grupy kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. KGHM Ecoren, który wprowadził się już do LBC, zajmuje się produkcją metali rzadkich oraz przetwarzaniem odpadów przemysłowych. Jako jedyny, w skali Europy, produkuje ren z własnych źródeł. Firma dba również o środowisko naturalne i działa na rzecz zrównoważonego rozwoju. Z kolei Interferie, to powszechnie znana, jedna z największych firm z branży turystycznej w Polsce. Szeroki zakres działania spółki obejmuje świadczenie usług hotelowych, m.in. nad Bałtykiem i w Karkonoszach. Firma zakończy proces wprowadzania się do biurowca Letii, do końca tego roku.

  - Cieszymy się, że prace adaptacyjne już się zakończyły i że Legnicki Park Technologiczny rozpocznie nowy rok w gronie tak rozwiniętych biznesowo lokatorów. Mamy nadzieję, że spółki te będą magnesem dla mniejszych firm i odegrają znacząca rolę w stymulowaniu rozwoju małej i średniej przedsiębiorczości w Legnicy - mówi Marek Turek, Prezes Letii. - Rok 2012 to dla naszej spółki dobry i owocny czas. Jesteśmy pewni, że dzięki tak dużemu zainteresowaniu obiektem Letia Business Center, następne lata, będą jeszcze lepsze - dodaje.

  Oficjalne otwarcie całości Letia Business Center odbędzie się w połowie stycznia 2013 roku.

  źródło: www.letia.pl