Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Letia Business Center

ul. Rycerska 24, 59-220 Legnica
http://www.letia.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Marta Malczewska-Kasperska Koordynator ds. Obsługi Centrum Konferencyjnego +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Letia Business Center

Uroczyste otwarcie nowego obiektu na konferencje na Śląsku

Data aktualności: 16-01-2013

 • Uroczyste otwarcie nowego obiektu na konferencje na Śląsku - Letia Business Center

  We wtorek, 15 stycznia 2013 r. w Legnicy miało miejsce uroczyste otwarcie obiektu biurowego z zapleczem konferencyjnym i wystawienniczym. W działającym od września 2012 r. centrum konferencyjnym LBC odbyło się już wiele konferencji, szkoleń i imprez.

   

   

   

   

   

   


  Letia Business Center to nowoczesnej klasy biurowiec o łącznej powierzchni ponad 8 tys. mkw. Budynki o różnych powierzchniach tworzą przestrzeń, zarówno dla małych jak i dużych najemców. Obiekt jest również miejscem na konferencje, szkolenia, seminaria, sympozja, prezentacje, spotkania z klientami, okolicznościowe bankiety i gale, jubileusze, targi, cocktaile biznesowe, koncerty, przedstawienia, aukcje, imprezy tematyczne i recitale. Na zaplecze konferencyjne obiektu składają się wyposażone w najwyższej klasy sprzęt sale konferencyjne. Mieszcząca do 50 osób sala Concordia o powierzchni 105 mkw. stanowi wygodną i elegancką przestrzeń na większe konferencje. Komfort użytkowania tego miejsca, wiąże się z wysokim standardem wykończenia i wyposażenia sali. Sala Nox o powierzchni 61 mkw. to jasne i nowoczesne pomiesczenie, przeznaczone dla maksymalnie 30 osób. Sala  zapewnia użytkownikom pełną wygodę, podczas organizowanych w niej imprez, konferencji i szkoleń. Połączone sale Conconrdia i Nox to z kolei funkcjonalne i przestronne rozwiązanie dla wszystkich, którzy planują większe eventy. Całkowita powierzchnia 166 mkw. zapewnia gościom możliwość komfortowego uczestniczenia w organizowanych wydarzeniach. Nerio - sala narad o powierzchni 46 mkw. to zaś miejsce idealne na eleganckie, kameralne spotkania do 25 osób. Podczas projektowania tej przestrzeni inwestorowi zależało na spełnieniu oczekiwań gości, planujących okolicznościowe spotkania i szkolenia w niewielkim gronie.

  Do dyspozycji użytkowników Letia Business Center pozostaje również pracownia komputerowa dla 25 osób, wyposażona w 16 stanowisk komputerowych, najnowszy sprzęt wideokonferencyjny, projektor multimedialny, tablicę interaktywną, fliochart, nagłośnienie oraz system zdalnego sterowania. Pomieszczenie jest idealnym miejscem, na szkolenia, podczas których potrzebny jest dodatkowy sprzęt. Ponadto w obiekcie znalazła się powierzchnia wystawiennicza Luna (437 mkw.)/ W najbliższej przyszłości obiekt będzie dysponował także zapleczem gastronomicznym. Restauracja o powierzchni ponad 600 mkw., ma składać się z kilku sal oraz krytego tarasu. Wejścia do niej znajdą się zarówno od strony ul. Piastowskiej, jak i bezpośrednio z przeszklonego foyer. W Letia Business Center powstają również pokoje gościnne, dzięki czemu uczestnicy odbywających się w obiekcie konferencji będą mogli spędzić noc na miejscu.

  Inwestycja realizowana w ramach projektu „Likwidacja dysproporcji w rozwoju województwa dolnośląskiego poprzez budowę Centrum Biurowo-Usługowego Legnickiego Parku Technologicznego wraz z infrastrukturą drogową i zagospodarowaniem terenu w Legnicy, wspierającego transfer innowacji oraz osiągnięć sektora B+R dla przedsiębiorstw” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

  Na galę otwarcia Letia Business Center przybyło blisko stu zaproszonych gości. Wśród nich pojawili się prezesi i dyrektorzy KGHM Polska Miedź SA, przedstawiciele spółek grupy kapitałowej, spółek Urzędu Marszałkowskiego, władz uczelni wyższych, władz państwowych i samorządowych, a także przedstawiciele instytucji kulturalnych oraz parków technologicznych. W ceremonii przecięcia wstęgi uczestniczył Wiceprezes Zarządu KGHM Polska Miedź SA – Wojciech Kędzia, Marszałek Województwa Dolnośląskiego – Rafał Jurkowlaniec, rektor Politechniki Wrocławskiej – prof. Tadeusz Więckowski. Po oficjalnej części gali, gościom Letia Business Center zaprezentowany został pokaz technologii szybkiego prototypowania. Wybór tematyki pokazu ma związek z faktem, że w LBC, swoją działalność rozpoczyna właśnie laboratorium szybkiego prototypowania. Imprezę uświetniły występy artystyczne pokazy technologii wzornictwa przemysłowego oraz prezentacje multimedialne. Partnerami gali otwarcia Letia Business Center były firmy Świtoń – Paczkowski i Pieroth Polska Spółka z o.o.

  Dodatkowych informacji na temat oferty konferencyjnej obiektu udziela Ewa Strzelbicka - e.strzelbicka@kghm.letia.pl, tel.: +48 663 150 627.

  źródło: www.letia.pl