Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.

Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
http://www.lpnt.pl

Skontaktuj się z obiektem

Jerzy Jahołkowski Dyrektor ds. sprzedaży 791 4...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.

W Lublinie trwają prace przy budowie auli na konferencje

Data aktualności: 22-11-2012

 • W Lublinie trwają prace przy budowie auli na konferencje - Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.

  Nowoczesna aula Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego będzie oddana w I/II kw. 2013.

   

   

   

   

   

     Budowany przy ul. Dobrzańskiego segment konferencyjny przewidziany został jako nowoczesna sala audiowizualna o wysokości dwóch kondygnacji, wkomponowująca się w ukształtowanie terenu i łącząca się z segmentem wystawienniczym na jego wyższym poziomie. Salę zaprojektowano dla 420 osób z możliwością podziału na trzy niezależne funkcjonalnie powierzchnie dla 150 osób każda. W tej części budynku znajdą się również pomieszczenia sanitarne oraz zaplecza technicznego.

  Jak informują przedstawiciele inwestora, powierzchnia sali audiowizualnej znajdującej się na poziomie „-1” wyniesie 626 mkw., natomiast powierzchnia sali audiowizualnej oraz zaplecza na poziomie „0” – 1014 mkw. Planowany termin zakończenia prac adaptacyjnych wewnątrz auli to pierwszy kwartał 2013 r.

     źródło: www.lpnt.pl

Oferty specjalne