Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

M Hotel Sosnowiec

Wojska Polskiego 199, 41-200 Sosnowiec
www.mhotelsosnowiec.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
M Hotel Sosnowiec

Trzygwiazdkowe konferencje na Śląsku

Data aktualności: 22-11-2012

 • Trzygwiazdkowe konferencje na Śląsku - M Hotel Sosnowiec

  Po dwóch latach prac modernizacyjnych na Śląsku rozpoczął działalność M Hotel Sosnowiec. Położony przy ul. Wojska Polskiego w Sosnowcu obiekt zajął miejsce dawnego Wishotelu Margo i jest pierwszym obiektem grupy hotelowej M Hotels.

   

   

   

   

   

   


  Znajdujący się w w sąsiedztwie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej M Hotel Sosnowiec oddaje do dyspozycji gości 54 pokoje - 12 pokoi jednoosobowych, 37 pokoi dwuosobowych, 1 pokój dla niepełnosprawnych, 2 pokoje typu lux, apartament typu biznes z salonem konferencyjnym oraz apartament typu rodzinnego z pokojem dziennym. Apartament biznesowy posiada salon ze stołem konferencyjnym do 12 osób oraz aneksem na przerwę kawową może służyć jako miejsce na spotkania kadry kierowniczej czy zarządu. Wszystkie znajdujące się w hotelu pokoje i apartamenty zostały wyposażone w szybki (20Mbps) przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu.

  Na terenie hotelu znajduje się również siłownia, a restauracja Tamarynd specjalizuje się w kuchni śródziemnomorskiej i jest w stanie pomieścić do 72 gości. Zaplecze konferencyjne obiektu stanowi sala konferencyjna, w której mieści się do 60 osób. Mogą być w niej organizowane konferencje i spotkania biznesowe oraz bankiety i przyjęcia okolicznościowe do 50 osób. Pomieszczenie może zostać podzielone na dwie mniejsze sale. Ponadto w okresie od kwietnia do października na terenie przyhotelowym istnieje możliwość organizacji eventów do 400 osób, takich jak bankiety zasiadane, przyjęcia czy koncerty. Wydarzenia te mogą się również odbywać w dużym namiocie o utwardzonej powierzchni.
   
  Dodatkowych informacji na temat oferty konferencyjnej obiektu udziela dział sprzedaży M Hotelu Sosnowiec, tel. 32 36 36 320, e-mail: sales@mhotelsosnowiec.pl.

  źródło: www.mhotelsosnowiec.pl