Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Marina Murzynowo

Murzynowo, 09-414 Murzynowo
marina-murzynowo.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Marina Murzynowo

Konferencje w Marinie Murzynowo pod Płockiem - w listopadzie

Data aktualności: 26-05-2015

 • Konferencje w Marinie Murzynowo pod Płockiem - w listopadzie - Marina Murzynowo

  W niewielkiej miejscowości niedaleko Płocka powstaje kompleks hotelowo-rekreacyjny Marina Murzynowo. Jednym z elementów kompleksu będzie hotel, który zaoferuje zaplecze konferencyjne złożone z czterech pomieszczeń, dużej sali sportowej oraz restauracji.

   

  Jeszcze w tym roku w Murzynowie pod Płockiem zostanie udostępniony czterogwiazdkowy hotel Marina, który jest jednym z elementów bardzo rozbudowanej inwestycji złożonej z kilku budynków. To obiekt nietypowy w branży hotelarskiej i konferencyjnej regionu. Budowa kompleksu podzielona jest na trzy etapy. W pierwszym powstanie dwukondygnacyjny hotel w standardzie czterech gwiazdek. Całość przypomina z góry zacumowany statek, nad którym góruje 27-metrowa wieża widokowa z restauracją na górze. Za projekt odpowiedzialna jest Pracownia Architektoniczna Szotyńscy.

   

  Sale konferencyjne pod Płockiem

   

  Zaplecze konferencyjne hotelu to 4 sale: dwie mieszczące każda 60 osób w ustawieniu kinowym z możliwością połączenia – wówczas otrzymamy salę, na której można zorganizować event dla 150 osób w tym samym ustawieniu. Łącznie sale mierzą 200 mkw. Ponadto, zostanie udostępniona 60-metrowa sala dla 40 osób kinowo oraz mała salka biznesowa z 4 stanowiskami komputerowymi. Na potrzeby organizacji konferencji będzie można przystosować salę sportową, która mierzy 270  mkw. i pomieści ok. 220 osób w ustawieniu kinowym, a także jedną z sal restauracyjnych.

  Hotel zaoferuje 120 miejsc noclegowych w 60 pokojach i czterech apartamentach. Co więcej, dla gości zostanie udostępniona również strefa spa z sześcioma gabinetami, basen, sauny, jacuzzi, grota solna, dwutorowa kręgielnia, strzelnica laserowa, minibrowar oraz dwie restauracje i klub na poziomie -1. Poza obiektem powstanie również przystań dla 90 jednostek oraz trzy pomosty mające po 50 m.

  Otwarcie hotelu planowane jest na listopad br.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: