Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Marine Hotel

Sułkowskiego 9, 78-100 Kołobrzeg
www.marinehotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Marine Hotel

Magdalena Rybicka i Katarzyna Majewska-Pelc w Zdrowej Hotels

Data aktualności: 13-10-2015

 • Magdalena Rybicka i Katarzyna Majewska-Pelc w Zdrowej Hotels - Marine Hotel

  Zdrojowa Hotels prowadzi osiem obiektów z szeroką ofertą konferencyjną i wypoczynkową w największych polskich nadmorskich i górskich kurortach. Sprzedaż usług hotelowych powierzyła kobietom: Magdalenie Rybickiej i Katarzynie Majewskiej-Pelc.


  Magdalena Rybicka jest dyrektorem sprzedaży w Zdrojowa Hotels. W hotelarskie pracuje od 11 lat. Doświadczenie zdobywała w firmach InterContinental Hotel Group, Hilton oraz Starwood. Sprawdziła się także jako manager ds. zakwaterowania podczas UEFA EURO 2012. Obecnie zarządza 20-osbowym zespołem, którego zadaniem jest maksymalizować przychody w Zdrojowa Hotels.


  Pomaga jej w tym Katarzyna Majewska-Pelc, która zajmuje stanowisko revenue managera. Oznacza to, że na jej głowie jest zarządzanie polityką cenową wszystkich hoteli Zdrojowej. Ponadto, współtworzy ich budżet, monitoruje działania konkurencji, współpracuje z portalami rezerwacyjnymi i biurami podróży oraz wspiera promocję w Polsce i za granicą. Wcześniej pracowała w sieci Carlson Rezidor, Accor, Holiday Inn i Hilton. W brnaży turystycznej pracuje od 2002 roku.


  Konferencje nad morzem i w górach


  Zdrojowa Hotels prowadzi osiem obiektów:

  • pięciogwiazdkowy Diune Hotel w Kołobrzegu,
  • Baltic Park Molo Apartments w Świnoujściu,
  • pięciogwiazdkowy Marine Hotel & Ultra Marine w Kołobrzegu,
  • Boulevard Ustronie Morskie,
  • czterogwiazdkowy Sand Hotel,
  • Cristal Resort Szklarska Poręba,
  • Jantar Spa Kołobrzeg.

   

  A w 2017 roku otworzy się kolejny hotel własności Zdrojowej, Radisson Blu Resort Świnoujście, który zaoferuje aż 340 pokoi i centrum konferencyjne na 1000 osób.