Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Masuria Hotel & SPA****

Worliny 33, 14-105 Łukta
http://www.hotelmasuria.pl/
Szacunkowa kwota netto
-
+48
Proszę o sprawdzenie dostępnosci obiektu i wstępną wycene imprezy.
Masuria Hotel & SPA****

Piotr Matulka managerem ds. sprzedaży w sektorze MICE w Boutique Hotel’s

Data aktualności: 08-05-2015

 • Piotr Matulka managerem ds. sprzedaży w sektorze MICE w Boutique Hotel’s - Masuria Hotel & SPA****

  W związku z rozwojem sieci Boutique Hotel’s jej zarząd postanowił o zatrudnieniu managera ds. sprzedaży w sektorze korporacyjnym oraz MICE. Został nim Piotr Matulka.

   

  Piotr Matulka Do tej pory Piotr Matulka zdobywał doświadczenie w branży hotelarskiej pracując w Hotelu Grand w Łodzi, należącym wówczas do Orbisu (Accoru) oraz odpowiadając za sprzedaż w segmencie korporacyjnym i MICE w DoubleTree by Hilton również w tym mieście. Obecnie objął stanowisko maganera ds. sprzedaży w sieci Boutique Hotel’s, do której należy osiem hoteli butikowych (w Łodzi, Sosnowcu, Bytomiu oraz Wrocławiu) oraz hotel Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym i hotel Masuria w Łukcie.

   

  Każdy z butikowych hoteli sieci posiada od dwóch do pięciu w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, które pomieszczą od kilkunastu do 150 osób. Największym zapleczem konferencyjnym może pochwalić się hotel przy al. Piłsudskiego w Łodzi – dysponuje on pięcioma salami dla ok. 420 osób. Z kolei hotel Król Kazimierz oferuje cztery sale konferencyjne, pokój konferencyjny, patio oraz gabinet, które pomieszczą łącznie nawet 600 osób. Natomiast hotel Masuria w Łukcie dysponuje czterema salami dla ok. 500 osób.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: