Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mazurskie Siedlisko Kruklin

Kruklin 47, 11-500 Kruklin
www.mazurskiesiedliskokruklin.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Mazurskie Siedlisko Kruklin

Nowy hotel w grupie PPH&R

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy hotel w grupie PPH&R - Mazurskie Siedlisko Kruklin

  Znajdujący się w pobliżu Jeziora Kruklin i dysponujący 27 pokojami dla gości mazurski obiekt dołączył do zrzeszającego najlepsze polskie obiekty programu Polish Prestige Hotels & Resorts. Tym samym placówka wpisała się w wysokie standardy Fundacji PPH&R, zarówno pod profesjonalnej obsługi, jak i rozwiniętej bazy usługowej.

   

   

   
  Mazurskie Siedlisko Kruklin oddaje do dyspozycji gości 70 miejsc noclegowych w indywidualnie urządzonych pokojach dwu- i trzyosobowych oraz 2 apartamentach czteroosobowych. Wszystkie pokoje i apartamenty są ozdobione drewnianymi elementami wystroju. Restauracja Mazurskiego Siedliska Kruklin specjalizuje się w daniach tradycyjnych. Z kolei bar zaprasza na napoje gorące, wino oraz beczkowe piwo.

  Z myślą o organizatorach konferencji przygotowano salę szkoleniowo-konferencyjną z wysokiej jakości sprzętem audiowizualnym, mieszczącą do 100 osób. Obiekt oferuje również usługę bezprzewodowego dostępu do Internetu. Do dyspozycji gości obiektu pozostają m.in. pomost na zarybionym stawie ze sprzętem wędkarskim, łódź wiosłowa, rowery, miejsce na ognisko na wyspie, grillowa weranda na brzegu stawu, wędzarnia oraz jacuzzi zewnętrzne. W sezonie zimowym uczestnicy odbywających się w obiekcie wydarzeń mają możliwość spróbowania jazdy na łyżwach i nartach biegowych, wzięcia udziału w kuligu lub wycieczki bryczką, zakończonej ogniskiem z pieczeniem kiełbasek i aromatycznym grzańcem.

   

  Jak informują przedstawiciele obiektu, latem 2012 r. do użytku gości Mazurskiego Siedliska Kruklin zostaną oddane basen zewnętrzny o wymiarach 6x12 m oraz brodzik dla dzieci.

  źródło: www.mazurskiesiedliskokruklin.pl