Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Poznańska 177, 05-850 Ożarów Mazowiecki
www.mazurkashotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Aneta Klepacka-Kołbuk Dyr. Gen. MCC Mazurkas +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Dorota Ryglewicz i Adam Mikołajuk - nowi specjaliści w Mazurkasie

Data aktualności: 28-10-2015

 • Dorota Ryglewicz i Adam Mikołajuk - nowi specjaliści w Mazurkasie - MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

  W MCC Mazurkas Conference Center & Hotel kolejne zmiany. Tym razem obiekt zatrudnił nowych pracowników - Dorotę Ryglewicz na stanowisko Kierownika Działu Konferencji i Bankietów oraz Adama Mikołajuka na stanowisko Kierownika Operacyjnego Działu Cateringu.


  Dorota Ryglewicz będzie odpowiedzialna za 10-osobowy zespół przygotowujący i koordynujący przebieg wszystkich wydarzeń odbywających się na terenie MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel. W branży MICE pracuje od 2003 r. Doświadczenie zdobywała w hotelach Hilton w Londynie i Warszawie, oraz na stanowisku Senior Sales Manager – Head of Corporate w hotelu Radisson Blu Cluster Warszawa.


  Z kolei Adam Mikołajuk zajmie się nadzorowaniem przebiegu realizacji cateringowych oraz zarządzaniem działem operacyjnym w zakresie planowania pracy i polityki zakupowej firmy, a także wdrażaniem nowych rozwiązań w zakresie oferty firmy i wsparciem działu sprzedaży. Adam Mikołajuk widzę i doświadczeniem zdobywał w największej firmie cateringowej w Nowym Jorku – Cipriani, w dziale cateringu firmy Food Zone oraz w firmie Sodexo jako kierownik regionalny.


  Konferencje pod Warszawą profesjonalnie i z klasą


  MCC Mazurkas Conference Center & Hotel to obiekt hotelowo-konferencyjny przygotowany na organizację różnego rodzaju eventów. Oferuje 35 sal na 3500 mkw. Wielkość sal jest zróżnicowana. Są tam zarówno sale na spotkania dla kilkudziesięciu osób, jak i na konferencje dla kilkuset, a nawet 1000 gości. W hotelu znajduje się również hall i foyer przeznaczone do organizacji bufetu, przerw kawowych czy stanowisk targowych. Baza noclegowa obiektu to 158 pokoi. Ponadto, w hotelu znajduje się restauracja, bar, klub oraz cukiernia, a także strefa fitness i gabinet fryzjerski. Obiekt położony jest pod Warszawą, na zachód od stolicy.
   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne