Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sopot Marriott Resort & Spa

Bitwy pod Płowcami 59, 81-731 Sopot
http://www.marriott.com/hotels/travel/gdnmc-sopot-marriott-resort-and-spa/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Sopot Marriott Resort & Spa

Powstaje ekologiczny hotel w Sopocie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Powstaje ekologiczny hotel w Sopocie - Sopot Marriott Resort & Spa

  W Sopocie przy ulicy Bitwy pod Płowcami, niedaleko plaży powstaje luksusowy kompleks wypoczynkowy Mera SPA Hotel.
   

   

   

   

   

   

   

   

  W myśl zasad zrównoważonego rozwoju w hotelu zastosowane zostaną nowoczesne rozwiązania ekologiczne jak system gospodarowania wodą deszczową czy obsadzenie części dachu roślinnością.


  Architektura budynku utrzymana została w minimalistycznej stylistyce. Dzięki temu hotel idealnie wpisuje się w nadmorski krajobraz.

   

  Hotel zaoferuje zakwaterowanie na najwyższym europejskim poziomie. Do dyspozycji gości hotel planuje udostępnić 145 komfortowych pokoi.
  Część SPA składać się będzie z ponad 30 gabinetów kosmetycznych i zabiegowych oraz basenów, z których jeden usytuowany ma być na dachu budynku.


  Operatorem hotelu zostać ma The Legend Hotels & Spas. Hotel do użytku gości oddany zostanie w 2012 roku. Inwestorem  jest szwedzka spółka SwedeCenter, natomiast za budowę odpowiada firma Warbud z Warszawy.


  Za projekt obiektu odpowiedzialna jest  pracownia architektoniczna Czesława Bieleckiego – DiM'84 Dom i Miasto.

   

   

  źródło: http://opendoor.pl