Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sopot Marriott Resort & Spa

Bitwy pod Płowcami 59, 81-731 Sopot
http://www.marriott.com/hotels/travel/gdnmc-sopot-marriott-resort-and-spa/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Sopot Marriott Resort & Spa

Już wkrótce otwarcie nowego miejsca na konferencje w Sopocie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Już wkrótce otwarcie nowego miejsca na konferencje w Sopocie - Sopot Marriott Resort & Spa

  Czterogwiazdkowy hotel nad morzem otwarty zostanie wiosną bieżącego roku, tak jak uprzednio planowano.

   

   

   

   

   

     Luksusowy kompleks wypoczynkowy Mera SPA Hotel znajduje się w Sopocie przy ulicy Bitwy pod Płowcami, niedaleko plaży. Architektura budynku utrzymana została w minimalistycznej stylistyce. Dzięki temu hotel idealnie wpisuje się w nadmorski krajobraz.

  Hotel należeć będzie do prestiżowego grona obiektów ekologicznych. W myśl zasad zrównoważonego rozwoju w hotelu zastosowane zostaną nowoczesne rozwiązania ekologiczne jak system gospodarowania wodą deszczową czy obsadzenie części dachu roślinnością.

  Hotel zaoferuje zakwaterowanie na najwyższym europejskim poziomie. Do dyspozycji gości  udostępnionych zostanie 145 komfortowych pokoi.

  Część SPA składać się będzie z ponad 30 gabinetów kosmetycznych i zabiegowych oraz basenów, z których jeden usytuowany ma być na dachu budynku.

  Inauguracja hotelu odbędzie się wiosną. Z dniem 27 kwietnia ruszy proces rezerwacji pokoi. Obecnie trwa rekrutacja pracowników do hotelu.

  Operatorem hotelu jest firma The Legend Hotels & Spas. Inwestorem -  szwedzka spółka SwedeCenter.
     źródło: www.horecanet.pl
             www.konferencje.pl