Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Bydgoszcz Sepia

Focha 20, 85-070 Bydgoszcz
hotelsepia.pl

Skontaktuj się z obiektem

Jakub Fetter Dyrektor Sprzedaży (52) ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Mercure Bydgoszcz Sepia

Hotel Mercure Bydgoszcz Sepia będzie gotowy wiosną 2014 r.

Data aktualności: 07-01-2014

 • Hotel Mercure Bydgoszcz Sepia będzie gotowy wiosną 2014 r. - Mercure Bydgoszcz Sepia
  Budowa hotelu przy ul. Focha w Bydgoszczy przebiega zgodnie z planem. Obiekt po raz pierwszy zorganizuje konferencje i przyjmie gości w marcu 2014 roku.
   
  Aktualnie w pięciokondygnacyjnym budynku kończą się roboty instalacyjne związane z jego zarządzaniem za pomocą systemu BMS. Trwają też prace przy elewacji - w kamienicy zostały już wymienione wszystkie okna.
   
  Konferencje przy Starówce w Bydgoszczy
   
  Mercure Bydgoszcz Sepia zaoferuje organizatorom wydarzeń kilka sal konferencyjnych oraz 160 miejsc noclegowych w 90 pokojach jedno-, dwuosobowych oraz apartamentach. Ponadto w obiekcie pojawią się: restauracja, bar oraz taras widokowy z widokiem na bydgoską Starówkę. Hotel będzie posiadał własny parking dla gości.
   
  Inwestorem hotelu Mercure Bydgoszcz Sepia jest firma Cube. Obiekt powstaje dzięki dotacjom: 10,1 mln zł z Regionalnego Programu Operacyjnego i 1,7 mln złotych z budżetu państwa. Całkowity koszt budowy obiektu to 29,1 mln złotych.