Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Krynica-Zdrój Resort & SPA

Leśna 1, 33-380 Krynica-Zdrój
www.mercurekrynica.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Mercure Krynica-Zdrój Resort & SPA

Dołączy do sieci Orbis w pierwszym kwartale 2013 r.

Data aktualności: 05-02-2013

 • Dołączy do sieci Orbis w pierwszym kwartale 2013 r. - Mercure Krynica-Zdrój Resort & SPA

  Już niebawem popularny hotel konferencyjny w Krynicy-Zdrój stanie się kolejnym obiektem Grupy Hotelowej Orbis.
   

   

   

   

   

   

   


  Hotel dysponuje 4 klimatyzowanymi salami konferencyjnymi (Jaworzyna, Parkowa, Kryniczanka, Słotwinka) wyposażonymi w wysokiej klasy profesjonalny sprzęt audiowizualny. Sale przystosowano do obsługi spotkań biznesowych, warsztatów oraz konferencji każdego typu, a także imprez okolicznościowych. Hotel zapewnia pełną obsługę techniczną oraz opiekę wyznaczonego koordynatora w czasie trwania spotkania.

  Do dyspozycji gości obiektu pozostają monitorowany garaż podziemny na 60 miejsc i około 40 miejsc parkingowych przy hotelu. Na zaplecze noclegowe placówki składa się 100 klimatyzowanych pokoi z dostępem do internetu - jest to 8 pokoi jednoosobowych, 83 pokoi dwuosobowych i 9 apartamentów. W obiekcie mieści się również pokój przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Możliwy jest także pobyt gości w hotelu ze zwierzętami domowymi. Restauracja Zdrojowa oferuje szeroki wybór polskich dań regionalnych oraz potraw kuchni europejskich. Na chwilę relaksu przy winie, kawie lub drinkach zaprasza hotelowa winiarnia o powierzchni 1200 mkw. Uczestnicy odbywających się w hotelu wydarzeń mogą też zrelaksować się w Medical SPA z basenem i jacuzzi, skorzystać z siłowni a także wziąć udział w zajęciach aquaaerobiku czy marszach nordic walking.

  Dodatkowe informacje na temat oferty konferencyjnej hotelu można uzyskać pod numerem telefonu 18 47 77 500 oraz po przesłaniu e-maila na adres H9076@accor.com.

  źródło: Accor