Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Mrągowo Resort & Spa

Giżycka 6, 11-700 Mrągowo
https://mragoworesort.pl/

Skontaktuj się z obiektem

KONFERENCJE, EVENTY, OBOZY SPORTOWE Dział Sprzedaży i Marketingu (89) ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Mercure Mrągowo Resort & Spa

Metamorfoza Mercure Mrągowo. Zobacz, jak zmienia się hotel!

Data aktualności: 28-02-2018

 • Metamorfoza Mercure Mrągowo. Zobacz, jak zmienia się hotel! - Mercure Mrągowo Resort & Spa

  Czterogwiazdkowy Mercure Resort & Spa w Mrągowie już w marcu zakończy kolejny etap modernizacji. Dzięki niej goście mazurskiego hotelu odpoczywać będą w odświeżonych pokojach, w których wymieniane są wykładziny, obicia i tekstylia. W każdym z 212 pokoi remontowana jest też łazienka. 

   

   

   

   

  W ramach przeprowadzanej dotychczas inwestycji odnowiono już hotelowe lobby, klub nocny i taras widokowy. Oferta Mercure Mrągowo Resort & Spa powiększyła się też o 2 profesjonalne kryte korty tenisowe, a strefa Spa zyskała 2 nowe sauny: suchą i parową. Powiększono restauracje wraz ze strefą dla dzieci, oddano również do użytku nowoczesny plac zabaw.

   

   

   

   

  To nie koniec zmian. W drugiej połowie 2018 roku planowane jest otwarcie nowej, multifunkcjonalnej sali konferencyjnej o powierzchni 525 mkw., ze wzmocnioną częścią podłogi, co pozwoli na wjazd samochodów. Przy sali powstanie także część wystawiennicza z oddzielnym wejściem. Obecnie organizatorzy spotkań mogą korzystać z 7 sal konferencyjnych, w których pomieści się od 70 do 350 uczestników wydarzenia. Kolejny etap inwestycji obejmie m.in. odnowienie elewacji budynku, jak również budowę pełnowymiarowego boiska piłkarskiego.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: