Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Zamojski

Kołłątaja 2/4/6, 22-400 Zamość
www.hotelzamojski.pl

Skontaktuj się z obiektem

Romaszko Anna Kierownik ds. Konferencji i Bankietów 84 63...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Zamojski

Hotel Zamojski zmienia markę

Data aktualności: 22-11-2012

 • Hotel Zamojski zmienia markę - Hotel Zamojski

  Po dwunastu latach od otwarcia Hotel Orbis Zamojski w Zamościu dołącza do marki Mercure. Począwszy od lipca 2012 r. obiekt będzie przyjmował gości pod nową nazwą.

   

   

    

   

   

   

   

  - Zmiana marki to dla hotelu szansa na podniesienie standardu oferowanych usług oraz wzmocnienie prestiżu i rozpoznawalności, także dzięki międzynarodowym kanałom dystrybucji i sprzedaży – mówi Inga Ganowska, Brand Manager marki Mercure i Orbis Hotels w Polsce. - Mercure proponuje wiele ofert tematycznych, z którymi goście mogą zapoznać się na polskojęzycznej stronie internetowej mercure.com. Wśród nich znajdzie się teraz także Mercure Zamość Stare Miasto - dodaje.

   

  Hotel Mercure Zamość Stare Miasto mieści się w zabytkowej kamienicy z XVI wieku, w otoczeniu Ratusza i Pałacu Zamojskich. Obiekt oddaje do dyspozycji 45 pokojów oraz 9 apartamentów, w tym 4 z widokiem na Rynek Wielki. Goście podróżujący w interesach mogą skorzystać z Business Centre lub jednej z dwóch sal konferencyjnych. Na standardowe wyposażenie znajdujących się w hotelu klimatyzowanych sal konferencyjnych składają się flipchart, łącze szerokopasmowe, rzutnik slajdów, system do wideokoferencji, wyposażenie video oraz dodatkowe sale, w których mogą odbywać się przerwy kawowe.

   

  Hotelowa restauracja Oranżeria specjalizuje się w daniach kuchni regionalnej i międzynarodowej. Do dyspozycji uczestników odbywających się w hotelu wydarzeń pozostaje także cocktail bar. Na życzenie klientów hotel oferuje catering zewnętrzny.

   

  źródło: www.mercure.com

Oferty specjalne